UA
RU

5 нових серіалів, які ви могли пропустити

Редагувати переклад
Екранізація знаменитого роману Умберто Еко, "найсексуальніша людина планети" в ролі інфантильного діджея та дебют Річарда Гіра на телебаченні - розповідаємо про нові цікаві серіали, які ви могли пропустити.  

 

«Після життя»

Після смерті дружини провінційний журналіст Тоні хоче накласти на себе руки, але в результаті вирішує вчинити інакше. Овдовілий чоловік хоче помститися за смерть дружини і говорити всім довкола жорстоку правду, щоб принести в світ більше страждань. Навколишні не розуміють причини різких змін у ньому і намагаються врятувати доброго хлопця, якого колись знали. Режисером, сценаристом, продюсером та виконавцем головної ролі виступив творець серіалу «Офіс» Рікі Джервейс.

Читайте також: 7 головних серіалів квітня

 

«Ім'я троянди»

Знаменитий роман Умберто Еко «Ім'я троянди» вже був екранізований у 1986 році, але сам письменник відгукувався про фільм негативно. Міні-серіал спільного виробництва Італії та Німеччини у головній ролі з Джоном Туртурро — нова спроба втілити на екрані багатогранну історію. Події картини відбуваються у 1327 році в Італії. Францисканський монах Вільям Баскервільський разом зі своїм юним помічником прибуває до монастиря, щоб організувати переговори між представниками папи Івана XXII та ордена францисканців. Після прибуття вони починають розслідувати загадкові вбивства, які відбуваються у монастирі. Серіал у більш досвідчених руках HBO або того ж Netflix міг би вийти набагато масштабнішим, але підсумковий результат також вартий уваги глядачів. 

 

«МатьОтецСин»

Макс (Річард Гір) володіє величезною медіаімперією. У його активі кілька газет та телеканалів у всьому світі, за допомогою яких він впливає на могутніх людей і навіть на політичну ситуацію. Його син Кейден стоїть на чолі однієї з газет, але не виправдовує завищених очікувань батька, які заважають йому протягом усього життя. На тлі політичних і навіть кримінальних сюжетних ліній на першому плані знаходиться побита, але така ж актуальна тема батьків, матерів і дітей. 

Читайте також: Найочікуваніші серіали весни 2019

 

«Село»

Жителі багатоквартирного будинку на Манхеттені абсолютно різні люди, яких нічого не поєднує, але це лише на перший погляд. Незважаючи на те, що всі вони різних рас, релігій та навіть соціальних статусів, проблеми сусіди звикли вирішувати спільно. Під одним дахом живуть одинока мати і її вагітна дочка-підліток, колишній солдат, студент юридичного факультету та інші цікаві особи. 

Читайте також: 6 цікавих серіалів від YouTube Originals

 

Зроби голосніше, Чарлі

Чарлі сорок, він не поспішає дорослішати та заробляє гроші за діджейським пультом. У минулому у нього був один гучний хіт, але зараз визнання, як і грошей, не вистачає. Ситуація змінюється після повернення його давнього друга Девіда разом із сім'єю. Той пропонує Чарлі доглянути за норовливою десятирічною донькою, а натомість обіцяє гарну оплату. Короткий серіал (всього вісім серій по 30 хвилин) про кризу середнього віку чудово скрасить вечори у перерві між «Грою престолів» та іншими новинками Netflix. Головну роль відіграв «найсексуальніший чоловік 2018 року» Ідріс Ельба, який також виступив продюсером та співавтором сценарію. 

Статті на тему