Закрити
UA
Мода

5 корисних звичок у мегаполісі

Поділись:

Зберегти здоров’я та планету – done!

Живучи у мегаполісі, більшість людей вважає, що вести екологічний спосіб життя вкрай важко чи навіть неможливо. Ми вирішили кинути виклик цій думці і перевірити, чи можна зробити життя в місті більш «зеленим» за допомогою корисних звичок та еко-сервісів.

1. Віддавати непотрібні речі до притулків чи комісійних магазинів

posts-to-db-Фото 1

Не потрібно поспішати викидати одяг на смітник, дайте йому другий шанс. Напевно, ваш заношений кардиган знайде своє місце серед решти речей у комісійному магазині. Таким чином, ви вб’єте двох зайців одним пострілом – і продовжите життя вашої старої речі, і екологічно розпорядьтеся речами у вашому домі.

2. Спільні поїздки

posts-to-db-Фото 2

Чим менше машин — тим чистіша планета. Це всім відома істина, яку мало хто тримається у великому мегаполісі. А дарма! Наразі існують сервіси, які скорочують кількість автомобілів на дорогах. Як? – Запитаєте ви. Все просто: вони дозволяють знайти попутників та розділити витрати на подорож.

Читайте також: ТОП-10 НАЙБІЛЬШ ЧИТАНИХ КНИГ СВІТУ

Таким чином, можна окупити бензин, доїхати з комфортом і не думати про розклад громадського транспорту. Плюс, менше вихлопів забруднюватимуть атмосферу.

3. Пересуватися велосипедом 

posts-to-db-Фото 3

Зараз все частіше можна зустріти велосипедистів, і це не може не тішити. До того ж, у цьому виді транспорту одні переваги: ​​не потрібно витрачатися на паливо, тренування литкових м’язів та жодних пробок. Та й сучасні моделі велосипедів легкі та компактні, їх можна спокійно зберігати у квартирі чи будинку.

4. Збирати сміття окремо

posts-to-db-Фото 4

Поділ сміття – це відмінний спосіб зробити життя в мегаполісі більш «зеленим». Використовуючи цей метод, ви автоматично полегшує переробку відходів. Цей процес можна перетворити зі свого роду квесту: витратите пару хвилин на те, щоб правильно розкласти по контейнерах пластик, папір і скло.

5. Використовувати менше пластику

posts-to-db-Фото 5

Дивовижний факт, що 40 років тому пластик взагалі не використовували у побуті. Його альтернативою були скло, картон та інші екологічно чисті матеріали. Розкладання пластику дуже шкодять планеті – період розпаду становить сотні років, а переробляється дуже важко.

Тому пластикові пляшки та контейнери краще максимально виключити зі свого щоденного використання.

Фото:unsplash.com