UA
  RU

  5 причин чому варто піти на музичний фестиваль «Білі ночі. Forest»

  Редагувати переклад

  5 причин чому варто піти на музичний фестиваль «Білі ночі. Forest»-Фото 1


  Влітку хочеться насолоджуватися сонячним промінням, прекрасною погодою і, безумовно, музикою. На вашу увагу 5 причин, чому вам обов'язково варто відвідати «Білі ночі. Forest». 

   


  1. Коли ще ви потрапите до фантастичного лісу?

  Тематика фестивалю, який обіцяє стати одним із найефективніших заходів у місті — фантастичний ліс. Десятки казкових тварин і лісових мешканців, футуристичні білі люстри, величезна кількість фотозон та інсталяцій, неонові медузи та світлове шоу по всій локації – зовсім небагато із заявленого організаторами декору заходу.

  Нам здається, що ви навряд чи ще колись зможете на власні очі побачити фантастичний ліс. Безумовно, якщо піти у всі тяжкі, то вам не тільки ліс може привидитися, але й гірше. Але ми пропагуємо здоровий спосіб життя, тому краще просто сходіть на «Білі ночі».

  5 причин чому варто піти на музичний фестиваль «Білі ночі. Forest»-Фото 2


  2. Артисти, яких ви не можете пропустити

  У лайн-апі фестивалю вказано 105 артистів світового рівня, 5 сцен та тонни метафану. Головним виступом на Основна сцена 17 серпня стане шоу Planet Funk, протагоністів італійської електронної сцени. На Backyard Stage на вас чекає німецький техно-дует Tiefschwarz, який робив ремікси для Madonna (Get Together) та Depeche Mode (John the Revelator). Також вам варто піти на The Maneken, The Elephants, Morphom, INGRET. 

  Повний таймінг виступу артистів дивіться тут.

     3. Відзначити закінчення літа

  Так, ми знаємо, що зараз на календарі ще навіть не середина серпня, але сумуємо від цього не менше. Але що вдієш, доведеться змиритися і відсвяткувати цю не дуже радісну подію. Зберіть всіх друзів і позначте закінчення літа весело та з музикою!

  5 причин чому варто піти на музичний фестиваль «Білі ночі. Forest»-Фото 3


  4. Зустріти свою долю

  А чому б і ні? Ну хто знає, може, саме 17 або 18 серпня ваша половинка чекатиме вас на Арт-заводі Платформа? Навіть якщо ні, то не засмучуйтесь, адже серед нових активностей на фестивалі — 5 зон проживання фантастичних тварин, телефонна будка, з якої можна додзвонитися до Бога (і запитати про свою долю) та гігантське розмальовування. Не забудьте також про безкоштовні барбершопи, Fast Married та hug-зону. 

   

  5. Набратися сил перед новими звершеннями

  Якщо рік у вас починається з вересня за старою шкільною чи університетською звичкою, то чому б не зарядитися енергією перед новими звершеннями? Іноді варто відірватися на повну, щоб потім увійти у звичний режим свіжим, енергійним і повним сил. 


  Готуйтеся зустрічати світанок у фантастичному лісі Білі ночі | Коростень. Побачимося 17 – 18 серпня на Арт-заводі Платформа.

  Статті на тему