UA
RU

5 причин, чому ви не можете прийти до тями після розлучення

Редагувати переклад
Якщо ви читаєте цю статтю, то, напевно, у вас не найкращий період особистого життя. 
5 причин, чому ви не можете прийти до тями після розставання-Фото 1

unsplash.com

Як би не втішали вас подруги, щоб не говорили рідні, які позитивні думки ви не вселяли б самі собі, розлучення завжди відбувається болісно. Особливо якщо ініціатор — він. Як прийти до тями після складного розриву? Спочатку треба розібратися з тим, що вас тримає. 

1. Ви стежите за ним у соцмережах

Немає нічого гіршого для дівчини, яку покинули, ніж натикатися на свого щасливого екса в Instagram та Facebook. Поки він весело проводить час із друзями, фотографується з незнайомими дівчатами і подорожує, ви вдесяте дивіться «Щоденник Бріджіт Джонс» і плачете в подушку. Перестанете катувати себе стеження за колишнім хлопцем, інакше не зможете розпочати нове життя. 

Що робити:

  • відписатися від нього у всіх соцмережах;

  • попросити друзів не надсилати скріншоти та фото з його облікового запису;

  • триматись, щоб не заходити на його сторінки. 

Читайте також: 5 ЕГОІСТИЧНІ РЕЧІ, ЯКІ ТАКИМИ НЕ Є

2. Ви боїтеся його відпустити

Все ваше життя було підпорядковане вашим стосункам. У вас ніколи не стояло питання, з ким піти в кіно, що робити на вихідні, яку страву приготувати. А ось зараз, коли ви вільні робити все, що забажаєте, у вас просто ступор та розгубленість. Перестаньте боятися невідомості та спробуйте витиснути максимум із вашого нового статусу. 

Що робити:

  • визначте основні чинники страху;

  • прийміть той факт, що тепер ви сама собою, а він сам собою;

  • складіть перелік справ, які мають виконати. 

5 причин, чому ви не можете прийти до тями після розставання-Фото 2

unsplash.com

3. Ви досі спілкуєтеся

Ми не звинувачуватимемо вас у тому, що ви хочете підтримувати зі своїм колишнім дружні стосунки, але тільки в тому випадку, якщо у вас немає думки його повернути. Тим, що ви телефонуєте йому, пишіть простирадла слів і коментуєте всі фотографії, ви навряд чи виправите ситуацію, і навіть навпаки – розжарюйте. Залишайтеся на зв'язку, але поставте особисті рамки, які убезпечать вас від перетворення на фанатку з маніакальними нахилами. 

Що робити:

  • займіть себе найважливішими справами;

  • постійно знаходитесь у колі близьких;

  • чесно дайте відповідь собі, чому хочете спілкуватися з ексом. 

Читайте також: 5 РЕЧІВ, ЯКІ РОЗДРАЖУЮТЬ ВАШОГО ПАРТНЕРА

4. Ви почуваєтеся самотньо

Логічно, що після розриву ви більше не почуватиметеся тією ж людиною, що були до. Біль, тривожність, песимістичний погляд на майбутнє, туга, гнів — вас долатиме буря різноманітних почуттів. Але особливо чітко виділятиметься почуття самотності. Ви відчуватимете його навіть поруч із близькими людьми. Через це проходять усі. Відносини, крім вибуху емоцій, дарують також почуття комфорту та захищеності, і тепер ви втратили і перший, і другий. Не дивно, що тепер ви втрачені, розбиті та покинуті.

Що робити:

  • навчитеся отримувати задоволення від самотності;

  • забіть свій розклад завданнями;

  • влаштовуйте зустрічі з друзями та цікавими людьми. 

5. Ви зламалися

Після розриву ви на межі нервового зриву, п'єте заспокійливі упереміш зі снодійними, не хочете їсти або, навпаки, з'їдаєте все, що бачите, постійно знесилені. Ви просто не можете відпустити ситуацію, переступити через час, який провели разом, забути про існування колишнього. Це складний період, коли вам потрібна підтримка, а в деяких випадках навіть медикаментозне лікування. 

Що робити:

  • зверніться до психолога;

  • вибачте себе;

  • випишіть усі речі, за які ви вдячні вашому колишньому чоловікові. 

Розрив — це дуже боляче, але це не кінець життя, це початок нового життя. 

Статті на тему