UA
  RU

  5 способів підвищення особистих вібрацій

  Напевно, вам доводилося замислюватися над тим, чому при спілкуванні з одними людьми ви заряджаєтеся енергією, а з іншими – виснажуєтесь. 

  Або ж ви спостерігали з боку, коли один пурхає від внутрішньої легкості, тоді як інший – тягне за собою тягар тлінного життя, транслюючи негатив. А річ у тому, що кожен з нас випромінює вібрації: низькочастотні та високочастотні. Все починається з думок, переконань, почуттів, які заховані у внутрішньому світі людини. Радість, задоволення, сміх, любов, позитивний настрій – підвищують вібрації. У свою чергу смуток, заздрість, страх, сором, вина – знижують. Більшість людей випромінюють низькі вібрації. Тому розберемо 5 ефективних способів, як їх збільшити.


  5 способів підвищення особистих вібрацій-Фото 1

  1. Спілкування із позитивними людьми

  Дуже важливо те, з ким ви активно спілкуєтеся та проводите час. Позитивні люди, які постійно розвиваються та працюють над покращенням свого життя, завжди будуть для вас відмінним стусаном у бік високочастотних вібрацій. Як правило, з такими людьми легко, весело та комфортно. Вони сприймають життя як пригоду, а чи не покарання. І заряджають вас цим. Завжди прагнете бути поруч із тими, у кого кожен день особливий, і ваше життя наповниться яскравими фарбами, цікавими сюжетами, новими можливостями.


  Читайте також: 5 ТАКТИК ДЛЯ НАЛАШТУВАННЯ ПОЗИТИВНОГО МАЙНДСЕТУ

  2. Зв'язок із природою

  Природа має величезну силу, яка зцілює, надихає і розслаблює тих, хто дозволяє собі побути у її владі. Дуже дієво вона впливає на людину, яка поступається їй місцем, прибираючи з поля зору гаджети і ті предмети сучасного світу, які не дають сконцентруватися на прекрасному. Всього 15 хвилин на день, у разі завантаженого графіка, допоможуть переключитися та надихнутися. Навчіться звертати увагу на все, що вас оточує. Будьте у моменті. Поспостерігайте за птахом, який гойдається на гілці, або за хмарами, що пливуть небом.

  5 способів підвищення особистих вібрацій-Фото 2


  3. Турбота про тіло

  Чим дбайливіше ви ставитеся до свого тіла, живлячи його зволожуючими мастилами, балуючи розслаблюючими масажами, вживаючи здорову їжу, активно займаючись спортом і ведучи здоровий спосіб життя, тим більше позитивні та високочастотні вібрації ви випромінюєте. Адже дбаючи про себе, ви наповнитеся радістю та щастям від гарного самопочуття та прекрасного настрою. Найчастіше кажіть своєму тілу: "Я люблю тебе!". І воно завжди відповість вам взаємністю. Адже закон бумерангу ніхто не скасовував. Тому прислухайтеся до тіла, внутрішнім відчуттям, і слідуйте шляхом здоров'я і довголіття.

  Читайте також: СЕРІАЛИ, ФІЛЬМИ І КНИГИ, ЩО ДОПОМОЖУТЬ ПРИЙНЯТИ СЕБЕ І СВОЄ ТІЛО

  4. Подорожі

  Напевно, немає таких людей, які б не любили подорожувати. Нові місця дарують незабутні емоції, приємні спогади і, звичайно, тільки підвищують ваші вібрації. Це може бути як повноцінний відпочинок під час відпустки, так і уїк-енд на 2-3 дні. Важливо те, як часто ви дозволяєте собі відпочити та перезавантажитись. Згадайте одну із своїх поїздок у нове місце. Як багато ідей спіткало вас після неї? Можливо, навіть стався помітний прорив у сфері діяльності. Підключіть аналіз і ви зрозумієте, що витрачені гроші на подорожі завжди приносять нові можливості та доходи. Звичайно, при правильному підході та у тісному взаємозв'язку між вашим внутрішнім та зовнішнім світом.  5 способів підвищення особистих вібрацій-Фото 3

  5. Усвідомлення 

  Люди, які підходять до всіх життєвих ситуацій та обставин усвідомлено, як правило, не можуть апріорі жити на низьких вібраціях. Вони не заздрять, не звинувачують усіх і всіх навколо, не намагаються піднятися вище когось, зачіпаючи їхні інтереси, не шукають винних, тому що знають, що усвідомлений підхід до того, що відбувається, підніме їх на той рівень вібрацій, наповнений щастям, добром і любов'ю . Звичайно, є в житті моменти втрати та гіркоти, які не дозволяють людям зустрічати їх з усмішкою, але людина, яка перебуває більшу частину свого життя на високочастотних вібраціях, зможе прожити та подолати неприємні ситуації у житті швидше. Бо усвідомлює, що тільки він має право вирішувати, які думки вибирати і що притягувати у своє життя.


  Статті на тему