UA
RU

5 українських Telegram-каналів, на які варто підписатися у 2018

Редагувати переклад
Telegram – месенджер нового покоління, який дарує користувачам безліч цікавих можливостей, про одну з яких йтиметься у цій статті. 
Найкращі канали Телеграм в Україні

Історія Telegram розпочалася ще у 2013 році, коли Павло Дуров, одіозний творець ВКонтакте, вирішив протестувати нову технологію шифрування листування. Цей експеримент вилився у грандіозний проект під назвою Telegram. Зараз він змагається з такими гігантами, як Hangouts, Viber, WhatsApp, Skype та поряд інших.

Можна довго перераховувати переваги месенджера, серед яких насамперед хвалять приватність та безпеку, але зараз ми хотіли б зупинитись на іншому моменті — каналах. Канали — це щось подібне до груп у соцмережах. Їх створюють самі користувачі та наповнюють тим контентом, який їм цікавий.

В Україні Telegram має велику аудиторію і не в останню чергу завдяки цікавим каналам. Ми склали свій рейтинг найкращих Telegram-каналів українських користувачів.

1. Книги – Бухгалтер

Якщо друзі жартома називають вас «книжковий черв'як», то цей канал просто створений для вас! Тут ви знайдете рецензії на цікаві книги, роздуми про літературу та поради про читання. Booker – це не суха інформація, що нагадує нудні лекції в університеті. І все завдяки автору каналу – Михайлу Сапітону – «журналісту, жартівнику та захопленому читачеві», як він сам себе називає.

Світ надто щільно оточив нас подіями та викликами. Людина не має й хвилини перепочинку. Тут реклама, там політика, далі економіка, за культурою. А описи книг — такі самі портерні замальовки, які ігнорують епічне полотно.

2. Подорожі - TripMyDream

Любителям планувати подорож своїми силами точно не можна пройти повз TripMyDream. Шукайте актуальні пропозиції по квитках, намагаєтеся економно, але захоплююче провести відпустку, цікавитесь відгуками про готелі, хочете дізнатися про небанальні місця, які варто відвідати? Тоді вам сюди!

Думаєте, поєднувати роботу та подорожі – нездійсненна мрія? А ось і ні! СЕО TripMyDream Андрій Буренок реалізував цю схему на всі 100% та розповідає, як це здійснити.

Читайте також: ТАЄМНИЦЯ ПЕРЕПИСКИ: НАЗВАНІ НАЙБЕЗПЕЧНІ МЕССЕНДЖЕРИ У СВІТІ

3. Бьюті - one more lipstick please 

Бьюті-редактор журналу Marie Claire Ukraine Марія Панченко зовсім недавно завела канал у Telegram, але вже досить корисної інформації для beauty-маніячок. Маша розповідає про косметику, яка або «кохання з першого погляду», або «кохання не вийшло». Якщо ви хочете отримати чесний відгук про нову палетку або помаду, прочитати останні новини про улюблений бренд косметики або просто посміятися з жартів Маші, ласкаво просимо! 

Сиджу на манікюрі і думаю: ось чому досі ніхто не вигадав лазерне видалення кутикули? Щоб проробила курс з 3-5 процедур, і вона ледве зростає. Думаю, вся жіноча половина людства була б щасливою.

4. Відносини. Жіноча версія Кіра Єрьоміна 

Кіра Єрьоміна розмірковує про дружбу, чоловіків, кохання, зради. Її почуття гумору, таланту оповідача та жіночої мудрості можна лише позаздрити. Хочете почитати щось дуже життєве, щось смішне та сумне одночасно, тоді підпишіться на канал цієї прекрасної дівчини – не пошкодуєте. 

Я не люблю сперечатися, особливо з чоловіками. Не тому що це просто марнування часу, а тому що це марна трата часу з тієї причини, що я все одно не зміню свою точку зору. Хіба що про чоловіка. Скільки прекрасних ночей і гучних стогонів можливо було втрачено, через якусь незначну для нього і таку ріжучу чутку для мене «Ні, послухай»…

5. Поради щодо правопису – Correctarium російська та англійська, Correctarium українська 

Бути грамотним сьогодні це означає бути успішним. Люди, не знайомі з базовими правилами правопису, нерідко стають жертвами справедливої ​​критики. Якщо у шкільні та університетські роки ви віддавали перевагу навчанню посиденьки з друзями, тоді зараз у вас є чудовий шанс надолужити втрачене. А почніть із найпростішого – підпишіться на канал Correctarium. 

Якщо ви не здогадалися, від якого словосполучення пішов мем «кокрасці», то це воно «якраз таки». Пишеться так, без дефісів. Хоч Word і радить поставити дефіс перед "таким", не ведіться.

Статті на тему