UA
RU

5 речей, які не варто говорити своїм одиноким подругам

У цій статті ми познайомимо вас із терміном "синглізм". 
5 речей, які не варто говорити своїм одиноким подругам.

unsplash.com

Ми раді, якщо у вашому особистому житті тиша та благодать, але, на жаль, не всім щастить зустріти свою другу половинку і бути щасливою у стосунках. Невдачі на «особі» можуть призвести до того, що людина не хоче більше шукати та намагатися. За що нерідко вислуховує лекції та повчання від знайомих і не дуже. У зв'язку з цим згадаємо термін «синглізм». 

Сінглізм (від англійського “singlism”) узвичаїв соціальний психолог Гарвардського університету Белла де Пауло. Він про «стигматизацію дорослих, які самотні. Він включає негативні стереотипи щодо одинаків та дискримінації за ознакою самотності». 

Переконайтеся, що це слово не описує ваших стосунків із подругою, яка зараз перебуває у вільному польоті. 

Читайте також: ЯК ПЕРЕСТАТИ ПАНІКУВАТИ І ПРИЙНЯТИ СВОЮ САМОТНІСТЬ

«Давай я зведу тебе з моїм колегою/другом/другом хлопця/двоюрідним братом»

У вас добрі наміри, правда-правда, але чи потрібно вашій подрузі знайомитись із чоловіком? Якщо вона не просить вас звести її з кимось, тоді, можливо, не зовсім тактовно лізтиме до неї зі своїми пропозиціями. Не варто попереджати ситуацію і втягувати поодинці в стомлюючу романтичну історію, про яку вона сама не просила. Ваша запопадливість може коштувати вам дружби. 

«Не хвилюйся, ти обов'язково когось знайдеш»

Навіщо, власне, перейматися тим, що ти самотній? Для деяких людей цей стан цілком комфортний, і вони не вважають себе неповноцінною особистістю без другої половинки. Не кожен може зрозуміти таку позицію, але від вас цього й не вимагається — ви можете залишатися при своїх переконаннях, але не вимовляти їх вголос. Навчіться поважати чужу думку, і тоді ваші стосунки з подругою будуть ідеальними та гармонійними. 

5 речей, які не варто говорити своїм одиноким подругам.

unsplash.com

"Як ти можеш бути одна?"

З одного боку ця фраза звучить, як комплімент, мовляв, «Ти така красива, розумна, хороша, хіба ніхто не зміг гідно оцінити твої прекрасні якості?», а з іншого — що має відповісти твоя подруга? «Хмм, справді, я така гарна, а чоловіки не бачать цього» або «Ой, та ти перебільшуєш! Я сама звичайна!"? Це питання швидше риторичне, і його краще залишити при собі. 

Читайте також: ЩО НЕ МОЖНА ГОВОРИТИ ЖІНЦІ, ЩО ПЕРЕЖИВАЄ РОЗЛУЧЕННЯ: 10 СТОП-ФРАЗ

«Мені твій колишній ніколи не подобався»

Якщо ваша подруга ніяк не може оговтатись від розриву, і саме в цьому причина її самотності, тоді цілком логічно, що ви цією фразою захочете її підтримати. Чи не варто. По-перше, екс ще може з'явитися в житті вашої «одиначки», і тоді вам буде ніяково спілкуватися з ними і вдавати, що ви нічого такого і не говорили, по-друге, ви ставите під сумнів вибір подруги — критикуєте її смак і вміння розумітися на людях. Намагайтеся пом'якшити кути без образ. 

«А біологічний годинник тикає»

Ніколи-ніколи не вимовляйте словосполучення «біологічний годинник», та й будь-яке інше, пов'язане з фертильністю жінки, теж. Настав час припинити робити з жінки машину для виробництва потомства.  

Статті на тему