UA
  RU

  6 крутих документалок для любителів музики

  Редагувати переклад
  "Ризик роботи над документальним фільмом про велику людину полягає в тому, що намагаючись пояснити її, ви її тільки зменшуєте", - сказав Майкл Хоган. 
  
  
  6 крутих документалок для любителів музики-Фото 1

  What Happened Miss Simone?

  Фільм складається з інтерв'ю, фотографій і відео, що раніше не бачили світ, центром яких, звичайно ж, є незрівнянна Ніна Сімон. Ви також зможете почути музичні записи, які довгі роки припадали пилом на полицях. 


  6 крутих документалок для любителів музики-Фото 2

  Janis: Little Girl Blue

  Дженіс Джоплін стала однією з перших жінок, яким вдалося вступити в «хлопчачий клуб» (саме таким був рок 60-70-х років). І не лише вступити, а й залишити глибокий слід у індустрії та серцях шанувальників. 


  Читайте також: ТРЕБА ДИВИТИСЯ: 5 ДОКУМЕНТАЛЬНИХ ФІЛЬМІВ

  6 крутих документалок для любителів музики-Фото 3

  Джордж Харрісон: Життя в матеріальному світі

  Мартін Скорсезе показав життя учасника гурту The Beatles від ранніх років до останніх днів на лікарняному ліжку. Ми бачимо особисте та творче через призму відео із власного архіву Джорджа Харрісона.


  6 крутих документалок для любителів музики-Фото 4

  Гага: п'ять ног дві

  Провокатор від світу музики, Lady Gaga, погодилася, щоб у фільмі показали її такою, якою вона є: блискучою та грандіозною на сцені та сумною та спустошеною за лаштунками. Цілий рік режисер Кріс Мокарбел переслідував співачку за п'ятами, щоб у результаті народити цей кіношедевр.  

  Читайте також: ДОКУМЕНТАЛЬНІ ФІЛЬМИ, ЯКІ ЗМІНЯТЬ ВАШЕ ПРЕДСТАВЛЕННЯ ПРО ЇЖУ  6 крутих документалок для любителів музики-Фото 5

  Кобейн: Чортовий монтаж

  Бретт Морген уважно вивчає особисте життя, музичну кар'єру та передчасну та трагічну смерть фронтмена гурту Nirvana. Його дослідження призводять до народження фільму Кобейн: Чортовий монтаж (Кобейн: Чортовий монтаж).


  6 крутих документалок для любителів музики-Фото 6

  Biggie & Tupac: The Story Behind the Murder of Raps Biggest Superstars 

  Документаліст Нік Брумфілд особисто готовий розслідувати два найгучніші вбивства 90-х — Біггі Смолза та Тупака Шакура. Він шукає нові докази, безстрашно звинувачуючи в причетності до злочинів поліцію Лос-Анджелеса та засновника звукозаписної студії Death Row Маріона Найта. 

  Статті на тему