UA
RU

6 додатків, які стануть у нагоді в подорожі

Редагувати переклад
Подорожувати легко можна лише за допомогою декількох додатків. 

6 додатків, які стануть у нагоді в подорожі-Фото 1

Якщо ви плануєте подорож до іншого міста, іншої країни або навіть на інший континент, то завжди потрібно бути на чеку і мати на своєму гаджеті кілька додатків, які значно полегшать життя. Сьогодні ми розповімо про шістьох помічників, з якими подорож стане набагато простішою. 

 

Трипіт

6 додатків, які стануть у нагоді в подорожі-Фото 2

Якщо ви звикли возити з собою величезний стос паперів, у якому є документи, що підтверджують бронювання, квиток та оренду, то поставте собі одне питання — навіщо? Tripit допоможе позбутися паперової тяганини.

Ви можете ввести номер рейсу та назву авіакомпанії, а програма автоматично заповнить решту даних: час вильоту та прильоту, назву аеропортів, час у дорозі та навіть відстань. Також програма може підказати вам оптимальний шлях до місця призначення (аеропорт/вокзал), порахувавши при цьому відстань та час у дорозі. Окрім перельоту ви можете ввести додаток дані про броню готелю, автомобіля та в результаті отримайте детальний план своєї поїздки з усіма документами. 

 

Навколо

6 додатків, які стануть у нагоді в подорожі-Фото 3

Програма швидко визначить ваше місцезнаходження та покаже, де знаходиться найближчий магазин, банкомат, ресторан, кінотеатр, супермаркет, лікарня або готель. Ви можете вибрати категорії, а програма покаже вам усі варіанти, які лише можливі. AroundMe стане у нагоді як у подорожі, так і в рідному місті. 

 

City Maps to Go

6 додатків, які стануть у нагоді в подорожі-Фото 4

У будь-якій подорожі незамінною річчю карта буде, а така карта, як City Maps to Go стане справжньою знахідкою! Основна перевага цієї програми в тому, що ви можете помітити об'єкти, що цікавлять, а потім вони будуть доступні навіть без доступу до інтернету. Кожному об'єкту можна надати свій колір, додати фото або коментар. 

 

хопер

6 додатків, які стануть у нагоді в подорожі-Фото 5

Hopper допоможе вам не просто вибрати найвигідніші квитки, але й передбачає найоптимальніший час покупки на потрібні дати, щоб отримати мінімальну ціну. Ви можете навіть налаштувати повідомлення, щоб точно знати, коли потрібний вам квиток впаде в ціні. 

 

PackPoint

6 додатків, які стануть у нагоді в подорожі-Фото 6

Зібрати валізу в подорож — це місія під назвою «Упакувати все, що тільки можна» або «Господи, аби нічого не забути». Якщо щоразу це заняття вичавлює з вас усі соки, а нервові клітини одна за одною йдуть у відставку, то PackPoint буквально збере валізу за вас. Варто лише задати точку призначення для визначення прогнозу погоди та тривалість подорожі, а програма підкаже, які речі та в якій кількості вам потрібно взяти. Все геніальне просто. 

Статті на тему