UA
RU

6 ознак того, що у вас із партнером повний дисконнект у відносинах

Редагувати переклад
Коли ви зі своїм чоловіком розмовляєте різними мовами. 
які бувають проблеми у відносинах

@bloggers_boyfriend

Почуття, ніби ви віддалилися один від одного і вже не робите все разом, як раніше це цілком нормально. Усі серйозні стосунки проходять через цю фазу. Якщо ви боїтеся згаяти момент, після якого почнеться «все погано», ми розставимо попереджувальні знаки. Отже:

Знак №1. Ви втрачаєте зоровий контакт

Це непомітне попередження про кризу у відносинах, яку ви можете не звернути увагу. На початку стосунків все було інакше — ви ловили погляд один одного, вам було достатньо подивитися на чоловіка, щоб зрозуміти всі його потаємні думки, але згодом вогник в очах починає згасати. Все стає більш кежуал. 

Знак №2. Ви будуєте плани окремо

У вихідні дні він намагатиметься швидше втекти до батьків на дачу чи на рибалку, а будні проводить у компанії друзів у пабі чи частенько затримується на роботі? А ви і самі не прагнете проводити з ним кожну вільну хвилину, воліючи сходити на манікюр або влаштувати міні-дівич-вечір в улюбленому кафе. Ви, звичайно, і не повинні бути прив'язані один одному, але й уникати спільного проведення часу теж не варто. Це не про здорові стосунки.

Знак №3. Ви разом, але немає ефекту присутності

Ви можете проводити купу часу разом: дивитися серіали, грати у відеоігри, тусити в барі, робити прибирання, але бути не одним цілим, а двома окремими (а що найголовніше — чужими) особистостями. Це ще один сигнал, що ви втратили інтерес один до одного. 

Читайте також: ЯК ПРАВИЛЬНО СПОРИТИСЯ ЗІ СВОЇМ ЧОЛОВІКОМ

Знак №4. Ви проводите багато часу у телефоні

Залежність від гаджетів це бич нашого часу, і з цим не можна посперечатися. Але! Якщо ви закохані в людину, то вас не зможе відвернути від нього ні 70% розпродаж у улюбленому магазині, ні весілля однокласниці, ні нове відео з бішоном фризе (хто не знає це така порода собак). А ось якщо ваш корабель кохання штормить, тоді ви шукайте втіху навіть у новинах про чергове селфі Кім Кардаш'ян. Це говорить про ваші невпевненості у відносинах, небажанні спілкуватися з партнером та загальне роздратування ситуацією. 

Знак №5. Ви частіше сваритеся

І сварки відбуваються з будь-якої дрібниці. Вам більше не потрібен серйозний привід, ви більше не хочете стримувати емоцій, ваше серце не може пом'якшитися при одному погляді на кохану людину, тому що відбувається розлад та занепад у стосунках. Або ви стаєте жертвою нападок з боку чоловіка. Він не здатний аргументувати свою точку зору, тому що більше не вважає за потрібне це робити — ви поза полем його інтересів. 

Знак №6. Ви більше не хочете сексу

Ваше інтимне життя зазнає кардинальних змін. Колись бажаний чоловік і пристрасний секс залишаються в далекому минулому, а сьогодні будь-які дотики викликають відторгнення, а якщо справа і доходить до ліжка, то секс протікає мляво і без задоволення. Що ж, повинні вам сказати, що це один із найяскравіших індикаторів дисконнекту. 

проблеми у відносинах з хлопцем

@bloggers_boyfriend

Що робити?

Доведеться докласти певних зусиль, щоб усе стало на свої місця. Почніть з того, що перестаньте відводити погляд, коли ваш чоловік до вас звертається - візуальний контакт задіює ділянки мозку, які відповідають за емпатію та зв'язок. Наступний крок – це спілкування. Введіть у звичку перед сном запитувати партнера про те, як пройшов його день, які у нього плани на тиждень, що він читає, коли піде з найкращим другом на футбол тощо. Спочатку буде трохи незручно і навіть важко, але згодом ви звикнете і навіть захопитеся його життям. 

Якщо у вас лихоліття, будьте готові перетворитися з оратора на слухача. Нехай ваш коханий висловиться щодо ваших стосунків, пояснить своє холодне ставлення, запропонує шляхи вирішення проблеми. Не перебивайте та дайте домовити до кінця. Тільки після цього висловіть свою думку, але робіть це виважено, обміркувавши перед цим його спіч. 

Читайте також: КУРС НА ЩАСТЯ: ПРИЧИНИ КОНФЛІКТІВ У ПАРІ І ЯК З НИМИ БОРОТИСЯ

Цілком можливо, що вам потрібно ще більше віддалитися один від одного, щоб потім зміцнити зв'язок. З'їздіть на відпочинок окремо, проведіть аналіз стосунків та проведіть роботу над своїми помилками. Сподіваємося, що після такого релаксу ви повернетеся такою, що дуже скучила за своїм «котом». 

Коли ви відчуваєте, що йдете в протилежні сторони, зверніться до людини психолога. Він підкаже вам, як вийти із кризи грамотно. 

Кохайте і будьте коханими! Ми віримо, що у вас все вийде. 

Статті на тему