Edit page title РџСЂРѕ що жінРеР° мовчить: Зата Огневич, СвівачРеР°
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтесь про Про що жінка мовчить: Злата Огневич, співачка - якісно, ​​зрозуміло та цікаво. І що найголовніше – експертно – Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

РџСЂРѕ що жінРеР° мовчить: Зата Огневич, СвівачРеР°

Редагувати переклад
Злата Огнєвічпрезентувала новий трек – “Я твоя єдина”. Легкому та романтичному саунду пророкують у майбутньому стати весільним маніфестом. А поки що ми запросили співачку стати героїнею рубрики Marie Claire.  

Огневич співачка

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто не можна мовчати?

В епоху доступу до будь-якої інформації та відкритості — людина стала особливо уразливою. Прекрасна документальна драма The social dilemma від NETFLIX буквально кричить про руйнівну дію соціальних мереж для людства. Ми стали подібні до пішаків у жахливій системі: відмовилися від знань, часу з сім'єю, втратили індивідуальність. Ось про це варто говорити вголос. А мовчати я люблю про щастя… Особисте, трепітне, невловиме, як легкий подих вітру.

Коли та з ким останнім часом вам було приємно помовчати?

Я мовчу наодинці з книгами, на даний момент вони перемогли у боротьбі за кращого мовчазного співрозмовника.

Коли ви востаннє себе хвалили, а за що сварили?

Я навчаю собі не жалкувати ні про що, дякую за все, що відбувається у моїй житті. І взагалі, незадоволення собою тільки збільшує комплекс неповноцінності. Вчуся любити і приймати собі у будь-яких станах. А хвалити є багато за що. Наприклад, за перемогу моєї героїні «Сонце» на шоу «МАСКА» на телеканалі «Україна». Це найяскравіший та найнезвичніший проект у моїй житті!

Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

природа. Вона ідеальна та немислима. Божевільне різноманіття фарб у тропіках, водоспаді Нової Зеландії, африканська савана – все це захоплює та дивує. Тому серед усіх моїх захоплень саме подорожі займають перше місце!

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

Мені завжди подобалися художники-імпресіоністи: Клод Моне, П'єр-Огюст Ренуар, Едґар Деґа, Єжен Делакруа. Дивлячись на картини цих митців, я завжди мріяла про такий великий талант – візивати емоції за допомогою свого живопису.

Якби ви могли залишити тільки один спогад, що б це було?

Мій перший вокальний конкурс, за долю якого я отримала нагороду – першу премію. Найяскравіші та хвилюючі емоції були саме того дня! Я навіть пам'ятаю своє вбрання – біле плаття до пола і напівтемний зал, в якому сиділо журі. А ще – безліч дітей, які розспівувалися у кожному куточку. Моя мама вчила, як правильно накладати грим, робила зачіску та повторювала, що все вийде, а в мене ладоньки були мокрі від хвилювання і тисяча різних думок у голові. Після отримання першої премії ми пішли закріпити успіх смачним карамельним морозивом та гуляли з мамою Сімферополем до пізньої ночі! 

Злата співачка

Читайте також: ЧОЛОВІК ГОВОРИТЬ: СЕРГІЙ ТАНЧИНЕЦЬ, ФРОНТМЕН «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ»

 Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок

Розвинений інтелект – невід'ємна риса сучасного чоловіка. Енергія, жага до життя та підтримання свого тіла у тонусі, щоб максимально продуктивно використати всі можливості – все це сьогодні дуже важливо.

Якщо говорити про жінок – всі вони неповторні, прекрасні у своїй унікальності. Єдине, що я хочу відмітити, душевна лінь безпосередньо впливає на життя в цілому.

Якби вам довелося себе порівняти із алкогольним напоєм чи коктейлем. Ви який?

Я можу порівняти собі з вином – з роками зграю тільки краще. Головне, вчасно відкрити напій, щоб він не перетворився на уксус. Моє улюблене вино – червоне, дуже ароматне та насичене, з регіону Бордо.

До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі жалкуєте про це?

Майже всі поради мами я пропускала мимо вух та виконувала по-своєму. Єдине, про що я жалкую, не послухала, коли змінювала колір волосся на блондинистому. Вона казала, що я повністю зіпсую волосся, але мені дуже хотілося експериментувати. Згодом я повернулася до свого природнього кольору, а з образу блондинку залишила легкість та краплю навіженості.

Зов нішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І, наоборот, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

Мені завжди здавалося дещо перебільшеним визнання такого умовного красеня, як Бред Пітт. Напевно багатьом дівчатам він подобається, але він однозначно не мій типаж чоловіка. Він дуже сладкий. Для мене наоборот, чоловік з невиразною зовнішністю, такий як Хав'єр Бардем, є одним з ідеалів чоловічої харизми та неповторної сили. Відкрию Вам секрет, що мене складно спокусити модельною зовнішністю, а ось наявністю розуму і почуттям гумору – набагато легше.

Чим пахне щастя?

На щастя пахне бабусиними пиріжками з вишнями, чорним морем та лавандою. А ще – запах сцени та хвилювання. Так! У хвилювання є свій аромат – дуже сладкий і п'яний.

Фото надала прес-служба

Читайте також: #BOOKSHELFY: ЩО ЧИТАЮТЬ РОК-ЗІРКИ: АНДРІЙ ХЛІВНЮК, ЖЕНЯ ГАЛИЧ, САШКО ЧЕМЕРІВ

Статті на тему