UA
  RU

  Про що жінка мовчить: Шушан Памбухчян, співзасновниця SINOBI

  Редагувати переклад
  Ортопедичне взуття SINOBI з футуристичним дизайном українського виробництва набуває популярності на батьківщині та по всьому світу. Співзасновниця SINOBI Шушан Памбухчан, відповідала на запитання Marie Claire

  Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто не можна мовчати?

  Кожен визначає самостійно, де і коли варто промовчати, а де і коли говорити. Як на мене — не можна мовчати про себе, про свої почуття, про свою точку зору та про свою позицію. А говорити не варто про порожнє і дурне. Цього зараз і так достатньо.

  Коли та з ким останнім часом вам було приємно помовчати?

  Це, мабуть, один із найінтимніших та тремтливих питань, тому я залишу його без відповіді.

  Коли ви останній собі хвалили, а за що зварили?

  Хвалю та зварю собі щодня, а як інакше рухатися вперед? Зварю, в основному, за непослідовність, за відкладання справ на потім, за недоречні емоції.

  сноб

  Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

  Горі. Там я залишила своє серце.

  Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

  Співати. Знали б ви, як я хочу вміти гарно співати! У будь-якому творчому процесі є присутність Творця. Але мені здається, що у співі його таки трохи більше. Тому що в будь-якому прояві мистецтва необхідні додаткові інструменти та атрибути. Для танцю – музика, для живопису – фарби та полотна, для архітектури – матеріали, і так далі. А для музики у контексті людського співу — нічого, крім самого голосу.

  Якби ви могли залишити тільки одне спогад, щоб це було?

  Момент, коли я зрозуміла, що померти — не страшно.

  Шушан Памбухчан 2

  Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

  Будь-якого чоловіка, сучасного чи ні, прикращає сміливість, доброта та масштаб. Як і будь-яку жінку псує вульгарність, недалекість та відсутність природності.

  Якби вам довелося собі порівняти із алкогольним напоєм чи коктейлем. Ви який?

  З к'янті. Тому що для мене це вино живе, яскраве і дуже терпке.

  До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі жалкуєте про це?

  Не звикла про щось шкодувати. Упевнена, що все, що з нами відбувається - відбувається з певної причини і для чогось. Глобально — намагаюся слухати і чути маму, бо ще зі шкільних годин переконалася, що мама майже завжди виявляється права.

  Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І, наоборот, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

  Для мене незрозуміло, коли при описі зовнішності чоловіка застосовують прикметник «гарний». Це ж так не по-чоловічому. Я б не обрала Тома Круза, Бреда Пітта чи, наприклад, Леонардо ді Капріо. Але обрала б Едріана Броуді, Хав'єра Бардема, Венсана Касселя. І це не означає, що перші троє погані актори.

  Чим пахне щастя?

  Свободою.

  Фото надала Шушан Памбухчян

  Читайте також: ЧОЛОВІК ГОВОРИТИ: ЛЕОНІД МАРТИНЧИК, ФЕШН-ЕКСПЕРТ ШОУ «БОГИНЯ ШОПІНГУ» 

  Статті на тему