Edit page title Про що жінка мовчить: Шушан Памбухчян, співзасновниця SINOBI
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтеся про - якісно, ​​дохідливо та цікаво. І що найголовніше – експертно – Марі Клер Україна.

Close edit interface
UA
RU

Про що жінка мовчить: Шушан Памбухчян, співзасновниця SINOBI

Редагувати переклад
Ортопедичне взуття SINOBI з футуристичним дизайном українського виробництва набуває популярності на батьківщині та по всьому світу. Співзасновниця SINOBI Шушан Памбухчан, відповідала на запитання Marie Claire

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто не можна мовчати?

Кожен визначає самостійно, де і коли варто промовчати, а де і коли говорити. Як на мене — не можна мовчати про себе, про свої почуття, про свою точку зору та про свою позицію. А говорити не варто про порожнє і дурне. Цього зараз і так достатньо.

Коли та з ким останнім часом вам було приємно помовчати?

Це, мабуть, один із найінтимніших та тремтливих питань, тому я залишу його без відповіді.

Коли ви востаннє себе хвалили, а за що сварили?

Хвалю та зварю собі щодня, а як інакше рухатися вперед? Зварю, в основному, за непослідовність, за відкладання справ на потім, за недоречні емоції.

сноб

Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

Горі. Там я залишила своє серце.

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

Співати. Знали б ви, як я хочу вміти гарно співати! У будь-якому творчому процесі є присутність Творця. Але мені здається, що у співі його таки трохи більше. Тому що в будь-якому прояві мистецтва необхідні додаткові інструменти та атрибути. Для танцю – музика, для живопису – фарби та полотна, для архітектури – матеріали, і так далі. А для музики у контексті людського співу — нічого, крім самого голосу.

Якби ви могли залишити тільки один спогад, щоб це було?

Момент, коли я зрозуміла, що померти — не страшно.

Шушан Памбухчан 2

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

Будь-якого чоловіка, сучасного чи ні, прикращає сміливість, доброта та масштаб. Як і будь-яку жінку псує вульгарність, недалекість та відсутність природності.

Якби вам довелося себе порівняти із алкогольним напоєм чи коктейлем. Ви який?

З к'янті. Тому що для мене це вино живе, яскраве і дуже терпке.

До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі жалкуєте про це?

Не звикла про щось шкодувати. Упевнена, що все, що з нами відбувається - відбувається з певної причини і для чогось. Глобально — намагаюся слухати і чути маму, бо ще зі шкільних годин переконалася, що мама майже завжди виявляється права.

Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І, наоборот, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

Для мене незрозуміло, коли при описі зовнішності чоловіка застосовують прикметник «гарний». Це ж так не по-чоловічому. Я б не обрала Тома Круза, Бреда Пітта чи, наприклад, Леонардо ді Капріо. Але обрала б Едріана Броуді, Хав'єра Бардема, Венсана Касселя. І це не означає, що перші троє погані актори.

Чим пахне щастя?

Свободою.

Фото надала Шушан Памбухчян

Читайте також: ЧОЛОВІК ГОВОРИТИ: ЛЕОНІД МАРТИНЧИК, ФЕШН-ЕКСПЕРТ ШОУ «БОГИНЯ ШОПІНГУ» 

Статті на тему