UA
RU

У День міста Буча буде презентовано трейлер до фільму "БУЧА"

Редагувати переклад
13 вересня у День міста Буча кінопродюсер Олександр Щур (сценарист “Побачення у Вегасі”, “Я, Ти, Він, Вона”) та режиссер Станіслав Тіунов (продюсер “Побачення у Вегасі”, “Продюсер”, режиссер “Молодість”) презентують тизер -трейлер до свого фільму-драмі “БУЧА”.

У День міста Буча буде презентовано трейлер до фільму “БУЧА”-Фото 1

“БУЧА” – це фільм-байопік, знятий на основі реальних подій, що відбувалися у містах Буча, Ворзель, Гостомель та Ірпінь під час російської окупації у лютому-квітні 2022 року. Фільм розповідає про спасіння 203 місцевих жителів Константином Гудаускас – громадянином Казахстану, який отримав політичне притулок в Україні та проживає в Бучі. З початком російського вторгнення, завдяки своєму казахстанському паспорту, він має можливість проїжджати на окуповану російськими військами територію та вивозити мирних жителів. Константин не тільки рятує людей, а й на власні очі бачитиме весь страх війни та окупації – вбивства, пограбування, зґвалтування. 

Після деокупації Київської області Константин став героєм багатьох статей та телесюжетів впливових національних та світових ЗМІ, серед яких французьке видання Le Monde, телеканал France 24, британський телеканал ITV news та інші.

У кінострічку також буде включено сцену спасіння відомого українського композитора Ігоря Поклада, який під час подій фільму перебував у своєму будинку у Ворзелі Декілька творів Ігоря Дмитровича, такі як “Сіла птиці” та Марш Сотні з оперети “Конотопська відьма” будуть використані у фільмі як саундтреки. Автором головного саундтреку до стрічки виступив Іса Меліков – відомий азербайджанський композитор та продюсер.

Трейлер-тизер драми “БУЧА” буде знятий на кошти американських інвесторів, а подальше фінансування виробництва фільму також буде реалізовано виключно коштом іноземних інвесторів та меценатів. За особистими переконаннями творців фільму через активну залученість українців у зборах на потреби ЗСУ, збори в Україні проводитися не будуть. Зйомки фільму заплановані на грудень-січень, а прем'єра відбудеться на роковини трагедії.

Стежте за новинами фільму у Facebook, Instagram та на офіційному сайті.

Читайте також: СЛУХ ВИПУСТИТИ ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ ФІЛЬМ «ДАЛІ» — ПРО ЖІНОК, ЯКІ ЗАЛИШИЛИ БУДИНКИ ЧЕРЕЗ ВІЙНУ 

Статті на тему