UA
RU

7 фраз, які не варто говорити на новій роботі

Редагувати переклад

Потрапляючи до нового колективу, не «наламайте дров».

Нова робота

Спочатку на новій роботі завжди найважчий. Поки триває випробувальний термін, варто налагодити хороші професійні стосунки з колегами і не наробити помилок, які вплинуть на вашу роботу. Щоб не зіпсувати позитивне враження, краще уникати наступних фраз:

1. «Хіба це не його робота?».

Не дивно, що на новій роботі ви ще не зовсім розумієте ролі в команді. Звичайно, ви не хотіли б робити чужу роботу. Залучити людину, яку це стосується, до розмови чи зустрічі може бути гарною ідеєю. Але фразу «Хіба це не його робота?» варто відкласти. Це може бути сприйняте вашими колегами, начебто ви не командний гравець, відмовляєтесь від роботи та хочете перекласти відповідальність.

Читайте також: РОБОТА БУДИНКУ: ЯК НЕ СТРАТИСЯ З РОЗУМУ?

2. «Чому деякі дозволяють працювати вдома? Це не справедливо".

Таке буває, що колеги з великим досвідом роботи в компанії можуть дозволити собі спізнюватися або іноді працювати з дому, а вам, як новій людині, цього не дозволяють. Але показуючи невдоволення гнучкою політикою роботи компанії або тим, як співробітники планують свою роботу, ви не додаєте собі друзів в офісі. Тим більше, про таку незадоволеність варто забути новачкові. Якщо вам потрібен гнучкий графік роботи, обговоріть це з вашим босом.

Нова робота

3. «На моїй попередній роботі ми робили це так…»

Добре, що у вас є досвід роботи і такі фрази допустимі, але варто стежити, як часто ви це кажете. Раз чи два – цілком можливо. Але якщо ви повторюватимете це постійно, у колег складеться враження, що ви не можете розлучитися з минулим. Освоюйте нові інструменти, тактики та процеси. Як тільки ви освоїте базис, можна буде запропонувати якісь удосконалення.

Читайте також: Ні про фарбтинації: Як не відкладати справи на потім?

4. "Я повинен був попросити велику зарплату"

Навіть якщо ви шкодуєте про результати ваших переговорів про оплату роботи, зараз варто сфокусуватися на майбутньому і залишити все «мав» у минулому.

5. «Це безглуздо»

На новому робочому місці, особливо виконуючи нові завдання, легко розгубитися. Однак замість того, щоб поринати в негатив, спробуйте розібратися. Попросіть колег пояснити вам якісь моменти роботи.

Нова робота

6. «Оскільки я тут керівник…»

Навіть якщо ви обійняли посаду керівника команди, не варто показувати свою значущість таким очевидним та прямолінійним чином. Вимагати поваги до себе, вказуючи на те, що ви начальник, найлегший шлях. Ще легше буде хіба що скаржитися своєму начальству на ваших підлеглих і вимагати підтримки від керівництва. Куди складніше завоювати авторитет своєю роботою та управлінськими навичками.

Читайте також: Вигоряння на роботі: як його розпізнати та що робити

7. «Я звільняюся»

Що б не сталося, зберігайте спокій. Навіть якщо ви збираєтеся залишити роботу, зробіть це виважено та витончено. Пам'ятайте, що вам може не підійти нове місце роботи, ваші очікування можуть бути ошуканими. Але інші люди продовжать там працювати, як працювали до вашого приходу. Своїми міркуваннями про те, як все жахливо на новому місці, ви тільки псуєте настрій. 

Статті по темі:

Повстання машин: чи справді робот може зайняти ваше робоче місце

Gender pay gap: Жінкам платять на 23% менше, ніж чоловікам

У пошуках уваги: ​​ТОП-5 додатків для тих, кому не вистачає концентрації

Статті на тему