UA
RU

7 головних серіалів квітня

Редагувати переклад
У квітні дивимося фінальний сезон "Ігри престолів", новий серіал із Семом Рокуеллом та Мішель Вільямс, а також кілька новинок від Netflix. 

 

«Пригоди Сабрини, що леденять душу», 5 квітня

Перезапуск серіалу про маленьку відьмочку Сабріна минулого року вийшов вкрай вдалим. Якщо перша версія з 90-х ситком, то нова — справжній хорор. У 2019 році на екрани виходить продовження першого сезону. Головна героїня балансуватиме між добром і злом, своїм звичайним життям та обов'язками відьми. Судячи з трейлера, творці вирішили дотримуватися тієї ж похмурої лінії оповіді, що раніше.

Читайте також: 6 цікавих серіалів від YouTube Originals

 

«Зибучі піски», 5 квітня

Локальні проекти від Netflix користуються великою популярністю, тому стрімінговий сервіс вирішив продовжити цю лінію поведінки. Новий серіал «Зибучі піски» було знято у Швеції за однойменним романом місцевої письменниці Малін Перссон Джіоліто. Головна героїня звинувачується у вбивстві після стрілянини на випускному в одній із найпрестижніших шкіл стокгольмського передмістя. У ході нападу помер її хлопець і найкраща подруга, а в ході розслідування має з'ясуватися, чи винна дівчина чи ні. 

 

«Вбиваючи Єву», 7 квітня

Серіал, заснований на романах Люка Дженнінгса, у 2018 році здобув величезний успіх. Виконавця однієї з головних ролей, Сандра О, була номінована на премію «Еммі», а сам серіал був названий журналом Time найкращим. У центрі сюжету знаходиться наймана вбивця Вілланель, яка розпочинає полювання на співробітницю спецслужб на ім'я Єва. У другому сезоні події відбуватимуться відразу після фіналу першого, а гра в кішки-мишки між головними героїнями продовжиться.  

Читайте також: 10 маловідомих серіалів від Netflix, які варто подивитися

 

"Фосс/Вердон", 9 квітня

Міні-серіал заснований на книзі «Фосс» Сема Уоссона та розповідає про романтичні та робочі відносини хореографа Боба Фосса та його музи, а за сумісництвом кращої бродвейської танцівниці, Гвен Вердон. Фосс був нагороджений багатьма преміями, у тому числі "Тоні" та "Оскаром", але без підтримки дружини всіх цих досягнень могло і не бути. Головні ролі зіграли Сем Рокуелл та Мішель Вільямс.

 

«Гра Престолів», 14 квітня

Одна з найочікуваніших подій 2019 року – фінальний сезон «Ігрі Престолів». Важко уявити, який фінал вигадають сценаристи, але ясно одне — він сподобається не всім. Звичайно, подробиці сюжету не розголошуються, але фанати і навіть критики будують свої теорії. Перша серія восьмого сезону виходить 14 квітня, а остання – 19 травня. 

Читайте також: Все, що відомо про приквел «Ігри престолів»: акторський склад та сюжет

 

"Джентельмен Джек", 22 квітня

Анна Лістер стала відомою у першій половині XIX століття не лише завдяки своїй позиції щодо фемінізму, але в тому числі через те, що була відкритою представницею нетрадиційної орієнтації. Серіал від HBO розповість про життя Ганни, її боротьбу за рівні права з чоловіками у сфері землеволодіння, а також її особисту історію кохання. Головну роль зіграла Сюранна Джоунс, яку глядач знає з серіалів «Доктор Хто» та «Пригоди Сари Джейн».

 

«Потайні кімнати», 26 квітня

серіал потайні кімнати фото

Після пережитого інфаркту молода дівчина залишається живою завдяки пересадці серця. Вона починає цікавитися своїм донором і чим більше занурюється в це, тим більше починає втрачати себе і набуває всіх найгірших якостей померлого. Головну роль у новому хоророр-серіалі від Netflix зіграла молода актриса Сіван Аліра Роуз, а компанію їй склали Тоні Голдвін, Ума Турман та інші. 

Статті на тему