UA
  RU

  7 найкращих ролей Сема Клафліна

  Редагувати переклад

  7 найкращих ролей Сема Клафліна-Фото 1

  Сем Клафлін за свої 32 роки встиг знятися у кількох серіалах, фільмах та завоювати мільйони жіночих сердець у всьому світі. У день народження актора ми вирішили згадати його ролі, що найбільш запам'ятовуються. 

  Читайте також: Фільми Ксавье Долана, які має побачити кожен

   

  Стовпи Землі, 2010

  7 найкращих ролей Сема Клафліна-Фото 2

  Дія у міні-серіалі відбувається в Англії XII століття. У державі ведеться постійна боротьба за престол, війни не вщухають. Серіал знято за мотивами відомого роману Кена Фоллетта "Стовпи Землі", а Сему дісталася роль коханого дочки графа. Їх обох чекають складні випробування та небезпечні події. 

   

  Серце кожної людини, 2010

  7 найкращих ролей Сема Клафліна-Фото 3

  Протягом чотирьох серій ми спостерігаємо за трьома акторами, які зображають одного героя в різні періоди його життя: за часів навчання в Оксфорді, літературного успіху, двох шлюбів, численних зв'язків із різними жінками, скандалу з Ернестом Хемінгуеєм та Яном Флемінгом і навіть сексуального скандалу у Нью Йорку. Сему Клафліну разом із двома іншими акторами вдалося створити повноцінний образ однієї людини, за якою ми спостерігаємо.  

  Читайте також: 10 коротких серіалів, які варті вашої уваги

   

  Пірати Карибського моря: На дивних берегах, 2011

  7 найкращих ролей Сема Клафліна-Фото 4

  Роль, яка принесла Сему популярність і впізнаваність - це, безумовно, священик Філіп Свіфт у фільмі "Пірати Карибського моря: На дивних берегах". За сюжетом він закохується у русалку, з якою згодом йому доводиться розлучитися. Але незабаром Філіп все ж таки повертається до коханої, щоб врятувати її від ув'язнення.

   

  Голодні ігри: І спалахне полум'я, 2013

  7 найкращих ролей Сема Клафліна-Фото 5

  У відомому фільмі «Голодні ігри» Сему дісталася роль самозакоханого Фінніка Одейра. Він відомий тим, що у 14-річному віці зумів виграти на 65-х Голодних Іграх і став наймолодшим переможцем в історії. У ході справи виявляється, що самозакоханий нарцис здатний на добрі та правильні вчинки.  

  Читайте також: 7 фільмів з Ніколь Кідман, які варто подивитися

   

  Клуб бунтарів, 2014

  7 найкращих ролей Сема Клафліна-Фото 6

  «Клуб бунтарів» розповідає про студентський клуб, членами якого стають діти багатих батьків. Першокурсники Майлз та Алістер (Сем Клафлін) були запрошені до цього клубу, але незабаром інтелігентні та освічені хлопці стають зовсім іншими людьми. До речі, Клафлін у ролі мерзотника дуже переконливий, як не дивно. 

   

  З любов'ю, Розі, 2014

  7 найкращих ролей Сема Клафліна-Фото 7

  Розі та Алекс — найкращі друзі дитинства, які довіряють один одному всі секрети та навіть подробиці особистого життя. Хлопці збираються вступати до університету, але несподівано Розі дізнається, що скоро стане мамою і її життя різко змінюється. Обставини розлучають героїв на роки, але згодом вони не забувають один про одного. 

  Читайте також: 7 найкращих фільмів з Меріл Стріп

   

  До зустрічі з тобою, 2016

  7 найкращих ролей Сема Клафліна-Фото 8

  У цій картині Сем зіграв людину, прикуту до інвалідного крісла, а його напарницею стала неповторна Емілія Кларк, брови та міміка якої точно не залишать нікого байдужим. Фільм викликає величезний спектр емоцій і навіть сльози, тому запасіться серветками перед переглядом. Цю роль можна назвати, мабуть, однією з найяскравіших у творчому доробку Сема Клафліна. 

  Джерело фото: imdb.com, kinopoisk.ru

  Статті на тему