UA
RU

7 продуктів, які можуть погано впливати на стан шкіри обличчя

Редагувати переклад

7 продуктів, які можуть погано впливати на стан шкіри обличчя.

Кожна дівчина мріє про ідеальну фігуру та чисту шкіру. Але дуже часто ми забуваємо про те, що ключ і до першого, і до другого це правильне харчування. Від нього безпосередньо залежить стан шкіри, наявність висипів та зморшок. Тому ми вирішили скласти список продуктів, які можуть не найкраще впливати на стан шкіри. Не зловживайте ними — чиста шкіра без зморшок стане не міфом, а реальністю.  

Читайте також: 11 продуктів для натуральної підтримки колагену

 

 

Швидкі вуглеводи

Вуглеводи - головне джерело нашої енергії, але якщо вживати швидкі вуглеводи, тобто ризик набору зайвої ваги, підвищення рівня цукру на крові і навіть погіршення метаболізму. Випічка, будь-які газовані напої, цукор, джеми і навіть мед додають вам не лише сантиметри на боках та стегнах, але й погіршують стан шкіри. Якщо ви й надалі вживатимете в їжу швидкі вуглеводи, то рівень цукру в крові підвищуватиметься і це прискорить утворення зморшок. 

7 продуктів, які можуть погано впливати на стан шкіри обличчя.

Молочні продукти 

Дослідження показали, що між їжею молочних продуктів і виникненням акне є зв'язок, але вона все ще не доведена повністю. Вся справа в тому, що в молоці міститься велика кількість тестостерону, тобто чоловічого гормону, що може викликати у жінок небажані висипання.

Якщо ви підозрюєте, що причина акне може бути в молоці, спробуйте виключити його на певний період і спостерігати за станом шкіри. Також радимо здати аналізи та проконсультуватися зі спеціалістами, щоб зрозуміти, які продукти та гормони погано впливають на стан вашої шкіри. 

Читайте також: 5 продуктів для красивої шкіри обличчя

 

смажена їжа

Смажена їжа в жодному разі не приносить нашому організму жодної користі, а для шкіри тим більше. Жири уповільнюють кровообіг, що може призвести до забивання пор та вугрів.  

7 продуктів, які можуть погано впливати на стан шкіри обличчя.

Морепродукти

Всі ми знаємо, що морепродукти дуже корисні, адже в них міститься велика кількість корисних для організму речовин. Але це зовсім так. У молюсках, раках, крабах, омарах, креветках та мідіях міститься велика кількість йоду, який може закупорювати пори. Тому краще віддавати перевагу тим морепродуктам, які містять корисні жирні кислоти Омега-3.

Читайте також: Як алкоголь впливає на жіночу красу

 

Алкоголь 

Будь-який алкоголь викликає зневоднення організму, передчасні зморшки та подразнення шкіри. 

7 продуктів, які можуть погано впливати на стан шкіри обличчя.

Цукор

Всі ми знаємо близько сотні причин, чому цукор потрібно виключити з раціону, але частенько рука так і тягнеться за ложкою цієї білої сипкої речовини, щоб додати до чаю чи кави. Але як вам такий факт: цукор викликає передчасне старіння, тому що сильно знижує імунітет, тим самим зменшуючи здатність шкіри регенеруватися та виробляти колаген. Тому якщо ви не хочете через 10-15 років мати глибокі зморшки, виключіть цукор зі свого раціону раз і назавжди. 

Читайте також: Хороший і поганий цукор: що вам потрібно знати

 

кофеїн

Чашка ароматного латте з ранку здатна підбадьорити будь-якого - так нам здається, але насправді кофеїн також здатний зневоднювати організм. Відповідно, шкіра стає більш тьмяною та сухою. Також при вживанні кави в організмі виробляється гормон стресу кортизол. Його постійна наявність в організмі призводить до передчасного старіння шкіри та її витончення.

Фото: unsplash.com

Статті на тему