UA
RU

8 головних серіалів січня

Редагувати переклад
У січні серіали виходять із затяжної відпустки. Дивимося третій сезон "Справжнього детектива", продовження "Лютера" та новинку від Netflix із зіркою "Секретних матеріалів" Джилліан Андерсон. 

 

Лемоні Снікет: 33 нещастя, 3 сезон

Дата виходу: 1 січня

Серіал створено на основі дитячих творів письменника Лемоні Снікет, а головну роль в адаптації від Netflix грає Ніл Патрік Харріс. Відповідно до сюжету хитрий Граф Олаф намагається усілякими способами заволодіти спадщиною бідних сиріт Бодлерів. Третій сезон захоплюючої та трохи психоделічної історії стане останнім.

Читайте також: 10 коротких серіалів, які варті вашої уваги

 

Лютер, 5 сезон

Дата виходу: 1 січня

Серіал у головній ролі з Ідрісом Ельбою, самим сексуальним чоловіком 2018 року, розповідає про детектив Лютера, який займається розслідуванням непростих злочинів і часто вдається до власних методик. У тому числі, сам вирішує, як вчинити із злочинцем, і постійно отримує догани від начальства за свою радикальність. 

 

Проект «Синя книга»

Дата виходу: 8 січня

У середині XX століття американський уряд займався вивченням непізнаних літаючих об'єктів, цей проект згодом отримав назву «Синя книга». Серіал про незвичайні дослідження випускає канал History, а режисером історії виступив творець «Назад у майбутнє» Роберт Земекіс.  

Читайте також: Топ-10: найкращі серіали 2018 року

 

Сексуальне виховання

8 головних серіалів січня-Фото 1

Дата виходу: 11 січня

Що робити, якщо ти замкнутий підліток-невинний, твоя мама — сексолог, але звернешся до неї по допомогу ти не можеш? Правильно, відкрити у школі підпільний клуб-клініку та допомагати товаришам розбиратись у делікатних ситуаціях. У драмеді від Netflix грає зірка «Секретних матеріалів» Джилліан Андерсон та юний Ейса Баттерфілд, який встиг знятися у фільмах «Хлопчик у смугастій піжамі», «Космос між нами», «Будинок дивних дітей», «Зберігач часу» та багатьох інших.

 

«Справжній детектив», 3 сезон

Дата виходу: 13 січня

Третій сезон популярної антології розповість про зникнення дітей у містечку Озарк штату Міссурі. Двоє детективів розслідуватимуть дивну справу, а атмосфера, судячи з трейлера, нагадуватиме перший сезон. Головну роль зіграє Махершала Алі, лауреат премії «Оскар» у категорії «Найкращий актор другого плану» за фільм «Місячне світло». 

Читайте також: 6 головних фільмів січня

 

Вбивчий клас

Дата виходу: 16 січня

Серіал, заснований на однойменному коміксі, розповідає про хлопця Маркуса, якого життя не шанує і піддає різним випробуванням. Якось юнак потрапляє до незвичайної елітної школи, яка готує майбутніх убивць, а її учні — діти всесвітньо відомих кримінальних особистостей. За телеадаптацію відповідають брати Руссо, які подарували нам останніх «Месників», а ролі школярів дісталися акторам-початківцям. 

 

чорний понеділок

Дата виходу: 20 січня

Чорний понеділок — день, коли на фондовому ринку Америки стався найбільший обвал, причина якого невідома й досі. Серіал розповідає про групу лузерів, які хочуть обрушити економіку США, а разом із нею і всього світу. За виробництво історії взялися творці «Проповідника» та «Суперперців» Сет Роген та Еван Голдберг. Здається, без чорного гумору точно не обійдеться.

Читайте також: 11 найочікуваніших фільмів 2019 року

 

ніч

Дата виходу: 28 січня

Відразу після народження Фануа Ходел була кинута матір'ю і багато років вона вирішує відшукати своїх біологічних батьків. У процесі пошуків дівчина поєднується з репортером і виходить на слід страшного вбивства. Серіал заснований на книзі-біографії «Одного разу вона потемніє», а режисером стала Петті Дженкінс, яка відома роботою над «Диво-жінкою». 

Статті на тему