UA
RU

9 лайфхаків для Facebook, якими варто користуватися

Редагувати переклад

Поради, які зроблять із вас просунутого користувача Facebook.

Facebook

Над удосконаленням Фейсбуку працює ціла група розробників. З кожним роком набір налаштувань програми розширюється з урахуванням потреб користувача. Найчастіше нововведення стосуються безпеки та конфіденційності. Але є й інші налаштування, розібравшись у яких можна швидко скоригувати роботу програми.

Для того, щоб знайти людину у Фейсбуці, Досить знати номер його мобільного телефону. Це може бути дуже корисною опцією. Допустимо, вам надійшов дзвінок із незнайомого номера, а ви не схильні навіть знімати трубку у таких випадках. Дізнатися про цей контакт у більшості випадків можна через Фейсбук, так як можливість знаходити людину за номером телефону включена у всіх користувачів спочатку. Якщо ви не хочете, щоб у такий спосіб відстежували і ваш номер телефону, змініть налаштування конфіденційності.

Налаштування дезактивації функції «Переглянуто» у повідомленнях допоможе вам залишати без відповіді повідомлення друзів. Ніхто не зможе дорікнути вам у тому, що ви не реагуєте на повідомлення. Вони просто не зможуть довести вашу винність. Щоб активувати цю опцію, скористайтеся розширенням для браузера. Воно вимикає в десктопній версії "Фейсбука" статус повідомлень "Переглянуто/Не переглянуто". Для браузера Chrome це Facebook Unseen. Для Firefox і Explorer це Chat Undetected. Мінус такого налаштування: ви також не зможете бачити статус прочитання повідомлень.

Статус "невидимки" для "обраних" друзів допоможе приховати від них свою присутність онлайн. Для цього потрібно натиснути на шестерню в правому стовпчику зі списком друзів і вибрати "Розширені налаштування". Повідомлення з вимкненого чату зберігаються в папці "Вхідні", але, на відміну від попереднього пункту, ви не зможете їх прочитати непомітно.

Фейсбук поміщає повідомлення від «не друзів» у приховану папку і ніяк не повідомляє про них користувача. Щоб прочитати подібні повідомлення, натисніть на вкладку «Інше» (з недавніх пір вона може називатися «Запит на листування») поряд із основними повідомленнями.

Можна встановити обмежений доступ користувачів до списку контактів. Для цього просто перейдіть на особистій сторінці у вкладку «Друзі», натисніть на олівець та вкажіть, хто може бачити коло ваших товаришів.

Усього парою кліків можна позбутися примусового перегляду відео у стрічці і тим самим заощадити мобільний трафік та батарею гаджета. У програмі Фейсбука зайдіть у налаштування облікового запису, потім у «Відео та фото», «Автозапуск» та виберіть потрібне налаштування.

У Фейсбуці можна вказати свій сімейний статус, який з'являється у стрічці новин за стандартними друзями. Якщо ви не прагнете настільки афішувати свій статус, не забудьте при його зміні вибрати налаштування «Тільки я» у пункті «Інформація», «Сім'я та стосунки».

Цікаві вам новини у стрічці можна зберігати в закладки. Виявивши цікаву інформацію в стрічці новин, не поспішайте копіювати посилання на неї і зберігати в нотатках або чернетках пошти. Досить просто натиснути стрілку у правому верхньому кутку посту та вибрати «Зберегти посилання». Усі закладки знаходяться в розділі «Збережені» (у десктопній версії він знаходиться в лівій колонці, у пункті «Меню», «Ще»). Так ви зможете ознайомитись з ідеєю посту, коли для цього з'явиться час.

Кожен пост можна приховати з поля зору певного друга. У видимості публікацій є розширені налаштування. Під час публікації посту слід натиснути на «Доступно всім» та вибрати ступінь його видимості.

Статті по темі:
Лайфхакі для WhatsApp та Viber, якими варто користуватися
8 сервісів для надсилання файлів
Хто такий online influencer, або як заробити у Instagram?

Фото: Istockimages

Статті на тему