UA
RU

ALEKSEEV представляє новий сингл "Назавжди"

Редагувати переклад
В останній місяць осені співак порадував шанувальників прем'єрою пісні про глибокі щирі почуття.


ALEKSEEV представляє новий сингл "Назавжди"-Фото 1

У новому сингл «Назавжди» виконавець, який раніше завжди уникав теми особистого життя, ділиться зі слухачами тим, що зараз відбувається у його душі.

Це пісня-визнання у коханні. І я сподіваюся, що дівчина, якій я її присвячую, відповість мені взаємністю», - коментує ALEKSEEV.

Реліз синглу, за словами артиста, став можливим завдяки одній із його шанувальниць. Після сольного концерту, в рамках якого ALEKSEEV виконав live-версію пісні «Назавжди», співак прочитав у своїх соціальних мережах коментар дівчини, яка потрапила в халепу. Вона зізналася, що зневірилася, а пісня «Назавжди» допомагає їй боротися за місце в житті, справлятися емоційно і не опускати руки у важкій ситуації; зцілює морально, незважаючи на фізичний біль, і вселяє віру у краще. Так, зворушлива історія дівчини стала вирішальною у виборі нового синглу.

Читайте також: 6 КРУТИХ ДОКУМЕНТАЛОК ДЛЯ ЛЮБИЧІВ МУЗИКИ

«Назавжди» — вже другий сингл ALEKSEEV, авторства Кирила Павлова — рік тому Павлов подарував виконавцю пісню «Океанами стали», яка злетіла на верхні рядки музичних чартів і набула народного кохання. "Назавжди" - перша пісня, яка увійде до нового, другого за рахунком, альбому ALEKSEEV.

Відомо, що команда артиста планує екранізацію аудіо-історії — зйомки відео роботи пройдуть незабаром, а над ідеєю кліпу працює відомий режисер Алан Бадоєв.

Статті на тему