UA
  RU

  Американські романи: 3 книги, які варто прочитати

  Редагувати переклад
  Американські письменники завжди вміли просто й невимушено писати.
  
  Американські романи: 3 книги, які варто прочитати.

  Якщо ви вже зараз складаєте список літератури, яку необхідно прочитати наступного року, тоді виділіть кілька пунктів для цих книг у своєму списку. Романи американських письменників закликають замислитися, розширити свій світогляд, інколи ж, подивитися на речі іншими очима.


  Читайте також:5 НЕБАНАЛЬНИХ КНИГ ДЛЯ ПІДНЯТТЯ НОВОРІЧНОГО НАСТРОЮ

  Звук та лють. Вільям Фолкнер

  Американські романи: 3 книги, які варто прочитати.

  Instagram/@thewinterjam

  Трагічний роман про роздуми трьох рідних братів сім'ї Компсон. Кожного мучить своя історія і на сторінках цієї розповіді ви зможете відчути, як страждає Бенджі від вродженої хвороби, яку ганьбу відчуває Квентін через дошлюбний зв'язок улюбленої сестри і як Джейсон б'ється в агонії та агресії, намагаючись тримати сім'ю на плаву. Тяжкий роман, який варто прочитати, незважаючи на нелінійну хронологію подій.


  Грона гніву. Джон Стейнбек

  Американські романи: 3 книги, які варто прочитати.

  Instagram/@happy_book

  Історія про стійкість людського духу, про цілеспрямованість та віру в майбутнє. Сім'я Джоудів переживає період Великої депресії і їм доводиться залишати рідний штат Оклахома, адже місцеві землі перестали давати своїм плодам. Вони перебираються до Каліфорнії, де тисячі акрів землі так і просять щось із ними зробити. Мрія. Але не все так райдужно, як здається. 

  Читайте також:3 МОТИВАЦІЙНІ КНИГИ, ЩО КОШТУЄ ПРОЧІСТЬ

  Приречені на сльози та злиднів, сім'я стійко йде вперед, не маючи і тіні надії та радості, усвідомлюючи, що новий день і тяжка праця не позбавлять голоду і не дадуть даху над головою.


  Трилогія бажання. Теодор Драйзер

  Американські романи: 3 книги, які варто прочитати.

  Instagram/@love_19871208

  Філадельфія, Чикаго, Нью-Йорк — усі ці міста починають набирати силу й могутність лише наприкінці ХІХ століття та їхні жителі мають їм відповідати. Головний герой, Френк Каупервуд, саме такий персонаж — жадібний, цинічний і геть-чисто позбавлений сантиментів. Його робота — біржа, де він виконує роль успішного фінансиста, майстра своєї справи та спритного маніпулятора та ошуканця. Він провертає чорні схеми, а совість його завжди чиста.

  Книга дозволяє задуматися про те, що люди не завжди добрі і чисті, часто зустрічаються такі, як Каупервуд і вражають йогоїзмом та стійкістю.