UA
  RU

  Амстердам позбавиться «вулиці червоних ліхтарів»

  Редагувати переклад
  З карток зникне "візитна картка міста". 

  Амстердам позбавиться «вулиці червоних ліхтарів»-Фото 1


  Заступник мера Амстердама з питань туризму має намір припинити епоху слави вулиці «червоних ліхтарів». Віктор Еверхардт запевняє, що ця місцевість асоціюється у туристів суто з інтимними послугами, що псує загальну репутацію міста. Тим більше, використовувати вулицю «червоних ліхтарів» як «визначні пам'ятки» не варто. 

  За словами чоловіка, розвиток туристичного бізнесу у місті не прийнятний з боку надання сексуальних послуг. Очікується, що першими будуть замінені червоні неонові ліхтарі та комерційні вивіски. Крім того, влада міста має намір прибрати назву «вулиця червоних ліхтарів» з усіх покажчиків та знаків, а після замінить на історичну назву Де Валлен (Центр міста). 


  Читайте також: 7 документальних фільмів про природу, які має побачити кожен

  Це, здається, було дуже невдалим вибором назви вулиці. І це має побічний ефект, якого ми не хочемо. Я думаю, що в результаті ми викорінимемо назву «вулиця червоних ліхтарів» з Амстердама, 

  - Розповів Еверхардт в офіційній заяві. 


  Таке рішення було прийнято у зв'язку з тим, що влада Амстердама розробляє новий маршрут, щоб більш ефективно спрямовувати натовпи туристів вузькими вуличками центру міста. Варто зазначити, що корінні жителі підтримують таку ініціативу від влади та навіть беруть участь у розробці нового проекту. 

  Статті на тему