UA
RU

Андре Тан: нове життя речей з вашого гардеробу реальне

Редагувати переклад
В рамках «SMART FASHION DAY», 17 молодих дизайнерів втілили у життя свої креативні ідеї, щоб своїми конкурсними роботами привернути увагу громадськості до найважливішої проблеми сучасності та показати, що Slow Fashion – це не тренд, а наше майбутнє! Адже розумне споживання – це відповідально, красиво та завжди на пику моди.

Андре Тан 3

SMART FASHION DAY 3

SMART FASHION DAY

SMART FASHION DAY 4

Фестиваль «SMART FASHION DAY», що відбувся у Klitschko Expo – унікальний проект Академії ANDRE TAN і ТМ Perwoll, який має нагадати про важливу екологічну проблему і показати, що друге життя речей з нашого гардеробу не тільки реальне, а може бути прекрасним у своєму. втілені.

Наразі екологічна ситуація планети дає чимало приводів для занепокоєння. Варто додати, що за останні десятиліття людство осознало весь масштаб можливої ​​трагедії і внаслідок цього досягло серйозного прогресу в плані усвідомленості проблеми та активності. Незважаючи на всю шкоду, яку вже нанесено нашій планеті, ще достатньо шансів, щоб не погіршити ЕКО-ситуацію у XXI столітті.

У складі журійської колегії – представники fashion-індустрії України. Андре Тан – відомий український дизайнер, Олександра Какуріна – керівник Департаменту по роботі з дизайнерами Ukrainian Fashion Week, керівник Національного конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє» HDFASHION.TV та фешн-редакторка журналу «PINK», Валерія Гузема – українська дизайнерка, засновниця ювелірного бренду та креативна директорка Guzema Fine Jewelry, Аліна Шаманська – блогерка, інфлюєнсерка та громадська діячка, а також Діана Глостер та

«Дуже важливо усвідомлювати, що у ощадливості немає нічого поганого. Замість того, щоб викидати та купувати одяг, необхідно шукати нові способи застосування старих речей», – стверджує Андре Тан.

Власницею гран-при фестивалю стала молода та талантлива дизайнерка Марина Чернявська, а спеціальну номінацію «Стажування в Академії ANDRE TAN» отримала Ірина Гузинець.

Андре Тан Валерія Гузема

SMART FASHION DAY 2

Андре Тан 2

Андре Тан 4

Андре Тан Ірина Татаренко Діана Гостер Валерія Гузема

Академія ANDRE TAN – соціально-відповідальний лідер галузі освіти в українській fashion-індустрії. Академія та ТМ Perwoll є прихильниками сталого розвитку (sustainability), де на перший план виходять екологічні та етичні питання. Perwoll – експерт і лідер серед засобів для делікатної прання. Продукція цього бренду дбайливо переодягає, зберігає, відновлює кольори та волокна тканини при регулярному використанні, щоб речі служили якомога довше у первозданному вигляді для майбутніх поколінь та нових дизайнерських рішень.

Фото надала пресслужба

Читайте також: SUSTAINABILITY GUIDE: ЕКОЛОГІЧНИЙ БУДИНОК АБО 9 СПОСОБІВ, ЯК ПЕРЕОСМИСЛИТИ СВІЙ ІНТЕР'ЄР 

Статті на тему