UA
  RU

  Аргумент: Олег Фагот Михайлюта, фронтмен ТНМК

  Редагувати переклад

  Напередодні новорічних свят гурт ТНМК презентував новий трек, у якому підбили підсумки “карантинного” року «Гарний рік / Поганий рік», а зараз Олег Михайлюта погодився підбити власні підсумки 2020-го року разом з Marie Claire.


  Головний тренд року

  Битва масочників проти антимасочників. Чудовий тренд, щоб вкотре зіткнути людей лобами між собою та дивитися, як вони дестабілізуються. Так легше доносити потрібну інформацію.

  Подія

  Вірус – це головна подія. Він усіх налякав та розхитав фундамент впевненості навіть у найпотужніших.


  людина

  Ілон Маск. Думаю пояснювати щось лишнє. "Дядько може"! Шкода тільки, що закривши проект з вогнеметами, доречна штука в наш час.

  Культурний прорив

  Книга - Тора. Бо прямо в лоб заявляє нам, що пророцтва збуваються, годинник прийшов і нам треба вже в 2021 чекати чергового пришестя Месії.

  Серіал – «Мандалорець». Це, може, чи не єдиний яскравий сонячний промінь серед жаху та страху, що бушують навколо в кінопросторі.


  Трек року – “Хороший рік / Поганий рік” від ТНМК, бо відверто іронічно та насправді. Немає жодної людини, котрої цей рік по голові не стукнувши, бо джаз кермувати.

  Що варто залишити у 2020-му?

  Надію треба позбавити там, де її колись знайдено — у Скрині Пандорі. А від Віра має відродитися, як Фенікс. Інакше 21-й не пройти.  Читайте також: #продовжуйусміхатися

  Статті на тему