UA
RU

Астропрогноз для всіх знаків зодіаку з 19 листопада по 2 січня

Редагувати переклад
Інструкція від астролога 

Астропрогноз для всіх знаків зодіаку з 19 листопада до 2 січня-Фото 1

З 19 листопада Марс, планета мужності, сили та відваги, залишив світський і комунікабельний знак Терези і перейшов на знак свого володіння - у таємничий та секретний знак Скорпіона. Практикуючий астролог Юлія Рудих спеціально для Marie Claire розповідає, як поводитись у цей період усім знакам зодіаку. 

З цього дня марсіанські вібрації відіграватимуть важливу роль у сфері розподілу енергії, у настроях та мотиваціях, принципі дій та прийнятті рішень.

Останні 6,5 тижнів Марс перебував у знаку Терези, який відповідає за партнерство та співпрацю, де наділяв його силою, потужністю, працелюбністю, енергією, а часом і агресією повітряні знаки (Ваги, Водолії, Близнюки). Зізнайтеся, хто помітив?

У цьому знакі Марс по 2 січня 2020 року, включно. Період компромісів та реверансів пройшов. Дипломатичний підхід змінюється зухвалим та вольовим сценарієм у всіх справах та задумах.

Читайте також: 5 книг, які допоможуть розібратися в астрології

 

Якою є загальна тенденція на цей період для всіх знаків Зодіаку?

Варто визначитися зі своїми бажаннями, сміливо заявити про них і, звичайно ж, терміново починати діяти. Енергія буде через край, Марс про це подбати!

Вчіться балансувати між станом, коли хочеться пробивати стіни головою, і можливістю дати собі відпочити від круговороту, що відбувається навколо. Тому що час буде дуже динамічним і багатим на події.

Буде відчуття, ніби ви чекали потрібного моменту і ось він настав, геть сумніви, час втілювати задумане. Якщо ви лінивець, на успішні результати не розраховуйте.

Марс у Скорпіоні любить дію та швидке прийняття рішення.

Успіх у справах скластися у тих, хто нічого не боїться. У цей період розкриваються внутрішні резерви, мобілізується психічні та фізичні ресурси, ми можемо витримувати колосальні навантаження, працювати цілодобово майже без сну.

Астропрогноз для всіх знаків зодіаку з 19 листопада до 2 січня-Фото 2

  • Скорпіон – знак глибокої трансформації, тому змінюйте своє життя.
  • Дійте не гаряче, а продумано.
  • Щоб зміни сталися там, де ви хочете, не чекайте, поки щось почне змінюватися, ініціюйте їх самі!
  • Приготуйтеся до того, що не буде легко. Ваші плани здійсняться, тільки якщо ви докладете всіх сил. Справи, започатковані під час Марса в Скорпіоні, йти плавно і спокійно не будуть. Приготуйтеся до американських гір і пристрастей.
  • Марс обов'язково підкине критичні ситуації та форс-мажори. Будьте пильні!
  • Будьте сміливими, але не безрозсудними. Непотрібний ризик не приведе ні до чого доброго. У бізнесі будьте обережні з грошима.
  • Контролюйте свої емоції, можуть бути спонтанні спалахи гніву та агресії.
  • Гарний час, щоб повернути колишню пристрасть у відносини та покращити фізичну близькість із партнером. Підвищена чуттєвість та пристрасність.

Використовуйте цей період максимально ефективно та вигідно для себе!

Фото: unsplash.com

Статті на тему