Спецпроекты now:

Астропрогноз для всіх знаків зодиаку з 19 листопада по 2 грудня - 143x46Астропрогноз для всіх знаків зодиаку з 19 листопада по 2 грудня - 162x46 Астропрогноз для всіх знаків зодиаку з 19 листопада по 2 грудня - 162x46
Суспільство

Астропрогноз для всіх знаків зодиаку з 19 листопада по 2 грудня

Інструкція від астролога.

З 19 листопада Марс, планета мужності, сили і відваги, покинув світський і комунікабельний знак Терези та перейшов в знак свого володіння — у таємничий та секретний знак Скорпіона. Практикуючий астролог Юлія Рижих спеціально для Marie Claire розповідає, як поводити себе в цей період усім знакам зодіаку.

Із цього дня марсіанські вібрації будуть відігравати важливу роль у сфері розподілу енергії, у настроях та мотиваціях, принципі дій та прийнятті рішень.

Останні 6,5 тижнів Марс перебував у знаку Терези, який відповідає за партнерство і співпрацю, де наділяв його силою, працьовитістю, енергією, а часом і агресією повітряні знаки (Терези, Водолії, Близнюки). Зізнавайтесь, хто помітив?

У цьому знаку Марс по 2 січня 2020 року включно. Період компромісів і реверансів пройшов. Дипломатичний підхід змінюється зухвалим і вольовим сценарієм у всіх справах і задумах.

Читайте також: 5 книг, которые помогут разобраться в астрологии

 

Яка загальна тенденція на цей період для всіх знаків Зодіаку?

Варто визначитися зі своїми бажаннями, сміливо собі заявити про них і, звичайно ж, терміново починати діяти. Енергії буде через край, Марс про це подбає!

Вчіться балансувати між станом, коли хочеться підкорювати усе на своєму шляху, і можливістю дати собі відпочити від того, що відбувається навколо. Тому що час буде дуже динамічний і багатий на події.

Буде відчуття, ніби ви чекали потрібного моменту і ось він настав, геть сумніви, час втілювати задумане. Якщо ви лінивець, на успішні результати не розраховуйте.

Марс у Скорпіоні любить дії та швидке прийняття рішень.

Успіх у справах варто очікувати тим, хто нічого не боїться. У цей період розкриваються внутрішні резерви, мобілізуються психічні та фізичні ресурси, ми можемо витримувати колосальні навантаження, працювати цілодобово, майже без сну.

  • Скорпіон — знак глибокої трансформації, тому змінюйте своє життя.
  • Дійте не зопалу, а продумано.
  • Щоб зміни сталися саме там, де ви хочете, не чекайте, поки щось почне змінюватися, ініціюйте їх самі!
  • Приготуйтеся, що легко не буде. Ваші плани здійсняться, тільки якщо ви докладете потрібних зусиль. Справи, розпочаті під час Марса у Скорпіоні, йти плавно і спокійно не будуть. Приготуйтеся до американських гірок і пристрастей.
  • Марс обов’язково підкине критичні ситуації та форс-мажори. Будьте пильні!
  • Будьте сміливими, але не легковажними. Непотрібний ризик не призведе ні до чого хорошого. У бізнесі будьте обережні з фінансами.
  • Контролюйте свої емоції, можуть бути спонтанні спалахи гніву та агресії.
  • Гарний час, щоб повернути колишню пристрасть у відносини та поліпшити фізичну близькість з партнером. Підвищена чуттєвість і пристрасність.

Використовуйте цей період максимально ефективно і вигідно для себе!

Фото: unsplash.com
Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...