UA
  RU

  Beissoul & Einius та Gaspar представили спільний перформанс

  Редагувати переклад

  Електронні фрики Beissoul & Einius та екс-учасник проекту Kazaky – Gaspar – виступили разом на церемонії нагородження популярної литовської музичної премії MAMA

  Beissoul & Einius та Gaspar

  Виступ відбувся у найбільшому концертному залі Литви – Žalgirio Arena у Каунасі. Міжнародний дует яскравих артистів-танцюристів побачили близько 13 тисяч глядачів арени та мільйон телеглядачів у прайм-таймі головного телеканалу країни.

  Beissoul & Einius та Gaspar

  Номер артистів став подвійною прем'єрою: Артур Гаспар, який розпочав сольну кар'єру та вже видав свій дебютний EP, уперше вийшов на сцену як Gaspar. Та й саму пісню Strangers In The Sky ми ще жодного разу не чули. Вона увійде до нового альбому B&E - A Secret Contract, який буде представлений у Києві вже 21 квітня.

  Beissoul & Einius та Gaspar

  Під цю пісню B&E представили і власну колекцію одягу Sharp Sabotage. Завдяки сценічному освітленню костюми, виготовлені зі скла руками самих Beissoul & Einius, створювали ефект сяйва і були схожі на музейні експонати. На сцену в нарядах нової колекції вийшли головні моделі країни – Karolis Inokaitis, Lukas Kišonas, Arnas Raila, Gabrielius Vagelis.

  Статті на тему