UA
RU

Шалені вчинки, які чоловіки робили заради жінок

Редагувати переклад

Щоб привернути увагу жінки серця, закохані чоловіки готові на подвиги. Так було за всіх часів. Залишається і зараз.

Кажуть, що історія, незважаючи на те, що її вершать чоловіки, дуже залежить від прекрасної статі та бажань його представниць. Схоже, таке припущення справді недалеко від істини. Заради жінок чоловіки готові на найнепередбачуваніші кроки: вони розв'язують війни, завойовують країни або просто мчать на інший кінець світу, щоб побачити кохану. Ми вирішили згадати, на які шалені кроки йшли герої заради своїх жінок у всі часи – з давніх-давен до наших днів.

Читайте також: Як самооцінка впливає оргазм?

Клеопатра

Одна ніч

Легендам треба довіряти з оглядкою, але частка правди в них є. Так, наприклад, згідно з переказами єгипетська цариця Клеопатра дуже любила увагу чоловіків. Подейкують, що вона була готова провести ніч із будь-яким кавалером, незалежно від його титулів та звань, але на ранок на чоловіка чекала страта. Незважаючи на таку умову, бажаючих насолодитися компанією цариці було дуже багато. Принаймні саме це стверджували у своїх повістях сучасники Клеопатри.

Читайте також: Щоденник відпочиваючої: що робити до та після пляжу?

Вибір усього життя

Іноді сильна половина людства заради своїх коханих готова йти на самі, здавалося б, дивні вчинки. Так, король Великобританії Едуард VIII без роздумів відмовився від престолу заради весілля зі своєю коханою Уолліс Сімпсон. Королівська сім'я була категорично проти цього союзу, оскільки обраниця Едуарда була одружена і не мала відношення до почесного роду. Між владою та любов'ю король обрав друге.

Наполеон

Власний острів

Наполеон Бонапарт, як відомо, дуже пишався своїми завоюваннями і навіть побудував на їхню честь Тріумфальну арку в центрі Парижа. Але один із своїх військових походів він здійснив не заради політичних амбіцій, а для коханої Жозефіни. На день народження вона попросила невеликий та простий подарунок, зроблений своїми руками. У результаті імператор подарував їй Сицилію.

Титанік

Вакантне місце

Американського мільйонера Джона Джейкоба Астора все вважали дуже скупим. Ходили чутки, що він відмовляє собі в елементарних речах, щоб не витрачатися ще раз. Але одним своїм вчинком він запам'ятався назавжди. Щоб врятувати жінку під час аварії «Титаніка», він поступився їй своє місце в шлюпці, а сам потонув.

Читайте також: Як прибрати сонцезахисний крем?

Щаслива парковка

На подвиги заради жінок були здатні не лише правителі у минулих століттях, а й сучасні чоловіки. Так, англієць Колін О'Ніл настільки сильно хотів привернути увагу одного з автоінспекторів – Доріс Лемон, що постійно порушував правила паркування. Закінчилася ця історія штрафом із трьома нулями та весіллям з Доріс.

Доктор Квін

Коронний номер

В Америці в 1991 році минулого століття проходили зйомки відомого серіалу "Доктор Куїн: Жінка-лікар". Актор, який зіграв у ньому головну роль, Джо Ландо хотів привернути увагу своєї колеги зі знімального майданчика Джейн Сеймур. Для цього він вирішив виконати складний трюк, але перестарався та потрапив до лікарні з переломом шиї. Романтичні стосунки між акторами таки зав'язалися, але, на жаль, тривали недовго.

Статті по темі:

Криза у відносинах: причини та шляхи вирішення

Що таке «невідносини»

Три можливі причини, чому вам не хочеться сексу

Статті на тему