Більше, ніж бізнес. Більше ніж дохід.

Редагувати переклад

Самореалізація є невід’ємною складовою добробуту та наповненого гармонійного життя кожної сучасної жінки.

Мільйони жінок у світі реалізували себе  як Незалежні Консультантки з краси Mary Kay.  

Серед них – тисячі українок, які обрали цей шлях для себе і не пошкодували.

Що ж рухає українками на шляху до рішення почати бізнес з Mary Kay?

Чому успішні офісні кар’єристки залишають свої посади та поринають у розвиток власного б’юті-бізнесу?

Більше, ніж бізнес. Більше ніж дохід.-Фото 1

 

ЦЕ ЗВАБЛИВЕ СЛОВО «СВОБОДА»

Більше жодних ранніх підйомів, якщо твій ресурсний стан починається після 11:00. Жодних ніякових прохань до шефа, «бо треба до лікаря».

З бізнесом з Mary Kay твоє життя належить ТОБІ. Твій звичайний робочий день – це планування та реалізація задач у комфортному для тебе режимі.

 

ТИ МОЖЕШ ЦЕ СОБІ ДОЗВОЛИТИ

Режим «від зарплати до зарплати» виснажує, а усвідомлення свого прямого впливу на розмір доходу – по-справжньому надихає.

Почавши бізнес з Mary Kay, лише твоя готовність інвестувати час у його масштабування визначає твій дохід.

 

ПРОДУКЦІЯ, ЯКА «САМА СЕБЕ ПРОДАЄ»

Це страшне слово «холодний продаж» та нав’язливі пропозиції. Але це точно не про Mary Kay! Продавати продукцію, яку вже знають і люблять – це суцільне задоволення і подяки від клієнтів. Твоя задача – лише донести, що ти можеш це продати. Поділилась цією інформацією на зустрічі подруг, запостила відгук про продукцію у соцмережі, нафарбувалась помадою, про яку хочеться запитати – і твоя перша база клієнтів готова. Унікальна концепція Mary Kay «спробуй, перш ніж купити» та гарантоване повернення продукції руйнує останні бар’єри між Консультанткою та потенційною клієнткою.

1600+патентів, 800+продуктів у портфоліо, 500000+ досліджень якості щорічно – факти, які заслужено формують безперечну довіру до Бренду.

 

ЖІНОЧА ДРУЖБА ІСНУЄ

Коли досвідчених жінок з бізнесу Mary Kay запитують, що їм найбільше подобається у своїй справі, однією з перших переваг вони називають ком’юніті.

Спільнота жінок, які пліч-о-пліч будують бізнес та щиро діляться успішними кейсами одна з одною. Спільнота, яка присвячує багато часу і ресурсів визнанню кожної жінки в ній, даруючи не лише матеріальні подарунки, а й безцінне визнання на великих і маленьких сценах заходів бренду.

 

ТВІЙ ВНЕСОК – ВАЖЛИВИЙ

Бренд Mary Kay  є sustainable бізнесом та реалізує свою стратегію сталого розвитку з фокусом на майбутні покоління та сьогоднішній добробут громад по всьому світу:

  • 100% відновлювальної енергії на виробничих потужностях
  • Озеленення планети (на 2023 висаджено 1,3 млн дерев по всьому світу)
  • Благодійна програма підтримки жінок, які стикнулися з проблемою раку молочної залози, боротьба з домашнім насиллям (з 2008 року в рамках програми виділено $ 200 млн)
  • Підтримка жінок-науковиць та розвитку наукових досліджень (підтримка у STEAM, грантова підтримка досліджень здоров’я шкіри та захворювань шкіри)

Більше, ніж бізнес. Більше ніж дохід.-Фото 2

З 1 травня 2024 року долучайся до благодійної програми Mary Kay «Рожевий змінює життя», купуючи один з відтінків нової ексклюзивної Сяючої губної помади Mary Kay. Надихаючий «Positive Impact» чи виразний «Sparkle Empower» — обирай відтінок та роби свій внесок у покращення життя українок.

50 грн від продажу кожної одиниці помади буде перераховано на підтримку жінок, які перенесли операцію з видалення злоякісної пухлини молочної залози.

 

ЯК ПОЧАТИ

  1. Звернись до своєї Консультантки з краси або знайди її на сайті marykay.ua
  2. Зареєструйся та придбай Стартовий набір (вартість та склад Стартового набору)
  3. Підпиши Угоду з компанією Mary Kay
  4. Почни нову сторінку власного життя!

Більше, ніж бізнес. Більше ніж дохід.-Фото 3

 

Статті на тему