UA
  RU

  Більше часу: як позбутися інтернет-залежності

  Редагувати переклад
  Скільки разів на день ви перевіряєте свою пошту чи соціальні мережі? 5, 10 чи навіть більше? Пора боротися зі звичкою постійно вбивати у браузері одні й самі адреси.


  Facebook

  Якщо ви підрахуєте, скільки часу на тиждень витрачаєте на серфінг в Інтернеті та перегортання стрічки в соцмережах, то дуже здивуйтеся: швидше за все, це набагато більше за пару годин. І зупинитись іноді буває дуже складно – прокрастинація сильно затягує. Як навчитися відмовлятися проводити безцільно час на просторах Інтернету?


  1. Розпишіть план на день

  Ви повинні чітко розуміти, що потрібно зробити за день. Бажано скласти список більш повно, щоб у вас і думки не було зайвий раз почитати новини у стрічці. Звичайно, ніхто не каже, що цього не можна робити загалом. Дозволяйте собі перевіряти пошту та повідомлення, наприклад, раз на кілька годин і лише протягом 5-10 хвилин.

  2. Починайте вчитися

  Cousera, Edx та інші платформи для онлайн-навчання вам на допомогу. Знайдіть кілька курсів, які вам було б цікаво пройти, та вивчайте матеріал. Часу для перегляду чергових сайтів просто не залишиться.

  bynthytn-pfdbcbvjcnm


  3. Займіться будинком та друзями

  Найбільш звичайний щоденний клопіт чудово змушує забути про соціальні мережі та інші технологічні досягнення, через які ми абсолютно нічого не встигаємо. Створіть черговий кулінарний шедевр або вирушайте на прогулянку, відключивши мобільний Інтернет.

  4. Допомога зали

  Якщо відмовитися від цілодобового відвідування соціальних мереж самостійно не виходить, можна звернутися за допомогою до спеціальних програм та розширень для браузера. Вони точно не дадуть вам довго сидіти в онлайні. Ці сервіси або почнуть наполегливо повідомляти вам, що настав час прийматися за роботу, або просто заблокують доступ до певних сайтів (наприклад, SelfControl, Productivity Owl і т. д.).

  Статті по темі:  Тільки спокій: 7 небанальних способів розслабитися

  8 звичок, що викликають втому


  Sandwich generation: як перестати дбати про інших та почати думати про себе

  Статті на тему