UA
RU

#bookshelfy: Катерина Квіт, дизайнерка

Дизайнерка брендів Katerina Kvit і T.Mosca Катерина Квіт порівнює звичку читати зі звичкою займатися спортом: «Не даремно кажуть, що читання – це ідеальна гімнастика для розуму». Свою книжкову поличку вона показала нам, та розповіла про неї трохи більше.

дизайнерка Катерина Квіт

 

Книжка, яка перевернула життя. «Есенціалізм. Путь до простоти» письменника та психолога Грега МакКеона. Ця книга допомогла мені не лише у роботі, а й у повсякденній житті.

Книжка «старожила» на вашій поличці. «Мужчини з Марса, жінки з Венери. Нова версія», Джона Грея. Я думаю, її варто перечитувати раз на кілька років.

Секрети мами, що висипається Мелінді Блау

Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТИ: КАТЕРИНА КВІТ, ДИЗАЙНЕРКА

Книга з полички, яку б ви дуже хотіли, щоб було екранізовано. Чесно кажучи, мені не хочеться, щоби екранізували мої улюблені книги. Адже тоді літературний твір втрачає всю таємницю, немає простору для фантазії. Коли читаєш опис сукні, він ексклюзивно з'являється тільки у тебе в голові. Це зачаровує.

«Найдивніша» книга. Оскільки я нещодавно стала мамою, у мене є кілька спеціалізованих книг, наприклад, одна з промовистим назвою «Секрети мами, що висипається» Мелінді Блау.

«Есенціалізм. Путь до простоти» письменника та психолога Грега МакКеон

Книга, яку ви прочитали вже 10 разів, не факт, що ще 10 разів не перечитаєте. У мене дуже багато колекційних книг про моду. Можу їх перечитувати та переглядати вічно.

Книжка для «читця за викликом». (У фільмі «Чиця» актриса Міу-Міу грає «чтицю за викликом». Якби у вас була можливість скористуватися схожою послугою. Кого б ви викликали і що попросили почитати?) Попросила б Джоні Деппа прочитати мені крайній номер Marie Claire.

. «Мужчини з Марса, жінки з Венери. Нова версія», Джона Грея

Яку книгу ви хотіли б додати на цю поличку? Книги про мистецтво: їх ніколи не буває багато.

Читайте також: ЧОЛОВІК ГОВОРИТИ: АНТОН ПАНФІЛОВ, ЗАСНОВНИК ПОП-РОК ГУРТУ СLOUDLESS

 

Статті на тему