Edit page title #bookshelfy: Кирило Харитонців, дизайнер бренду KIR KHARTLEY
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтеся про - якісно, ​​дохідливо та цікаво. І що найголовніше – експертно – Марі Клер Україна.

Close edit interface
UA
RU

#bookshelfy: Кирило Харитонців, дизайнер бренду KIR KHARTLEY

Редагувати переклад
"На першому поверсі будинку,в якому я виріс , була бібліотека. Це було для мене особливе місце з таємничою атмосферою тиші та чарівним пилом історій, що оживали у моїй голові", - розповівши про свої перші книжкові переживання Кирило Харитонців, дизайнер бренду Kir Khartley, і радісно прийнявши запрошення стати героєм рубрики #bookshelfy від Marie Claire. 
#bookshelfy: Кирило Харитонців, дизайнер бренду KIR KHARTLEY-Фото 1

Улюблена книга детства - Складання легенд Криму. Мою фантазію розбурхували то люди, що застигли в мовчанні кипарисів, то скам'янили примари із скелястої долині. Книги для мене були можливістю подорожувати у часі, реальності та просторі. Мене не дивувала тиранія таргана з «Тарганищем» Чуковського, або ж ті, що море горить, і те що риби гасять його. А найулюбленіше – це година жорстокі фантасмагорії Ганса Крістіана Андерсена. Згодом читання змінилося на слухання, я переключився на аудіо-книги та лекції. Адже моя робота пов'язана зі створенням чогось руками – і я обожнюю максимально корисно проводити свою годину. Тож чому б не поєднати кілька процесів в один.

Книжка, яка перевернула життя. У мене немає такої книги, але є ті, що впливають на життя своїм мотиваційним посилом, найчастіше це біографії. Олександр Маккуїн, Veruschka, Ельза Скіяпареллі. 

#bookshelfy: Кирило Харитонців, дизайнер бренду KIR KHARTLEY-Фото 2

Найстаріша книжка на поліці. Раритетна книга «Повне зібрання творів», М.Ю.Лермонтов, 1912 року видання. До неї небезпечно доторкатися, і це справді гордість моєї бібліотеки.

Книжка «для дорослих», що була найулюбленішою у дитинстві. Стівен Кінг «Воно», взагалі в детстві у нас було багато творів Стівена Кінга, але саме ця книга викликала у мене страх темряви, проте при цьому до неї завжди хотілося повертатися.

#bookshelfy: Кирило Харитонців, дизайнер бренду KIR KHARTLEY-Фото 3

Найдивніша книга на поличці. «Енциклопедія тортур і страт» Брайєна Лейна. Досить неочікувана книга за всіма параметрами, але зізнаюся, є у мене до цих тем делікатний інтерес. Також відмічу книгу «Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті» Генрі Кіссінджера. Люблю геополітику, і цікавлюся цією темою, звісно, ​​в аматорському ключі.

Фото надавши Кирило Харитонців

Читайте також: ЧОЛОВІК ГОВОРИТИ: КИРИЛО ХАРИТОНЦІВ, ДИЗАЙНЕР БРЕНДУ KIR KHARTLEY 

 

Статті на тему