UA
RU

#bookshelfy: Надії Кушнір, художниці-ілюстраторки, авторки Гуся

Редагувати переклад
Надія Кушнір – авторка того самого Гуся, героя мемів та пригод столичним метрополітеном. Нам було ну дуже цікаво подивитись на поличку людини, чий гумор невичерпний як, власне, і пригоди Гуся.

художниця Гуся

«Тільки постійно читаючи ми можемо прожити певний досвід менш болючим, зробити для себе висновки або знайти для себе якусь віддушину», — упевнена Надія. Читанням художниця захоплювалася змалку. А книжкові полички сьогодні займають півквартири. Звичку читати вона порівняла б із…. звичкою чистити зуби, бо на її думку: «Книжки – це прямий спосіб гігієни нашого мислення та інтелекту».

Книжка, яка перевернула життя. Таких книжок багато, але першою на думку спала книга Джека Лондона «Маленька господарка великого дому». Спершу я дуже не хотіла її читати і буквально тричі змушувала собі, але коли я прочитала її вид і до, то зрозуміла, що це просто колодязь чистих моральних упевнень, розуміння життя, стосунків, бізнесу, справжньої любові та уваження до людей, що поруч. Якби всі її прочитали і зрозуміли, нам усім було б значно приємніше і краще жити.

Найстаріша книжка на поліці – «Мир' Тварин» Г.Г. Шуберт. Вона видана у 1901 році, і вже дуже затягана від постійного читання.

Книга «для дорослих», що була найулюбленішою в детстві. Була і досі є улюбленою серія книжок із ілюстраціями Бідструпа. Напевно, на них мій гумор і побудувався та виховався. Також я обожнювала О.Генрі, і досі однією з мрій є проілюструвати його.

книжкова полиця художника

Читайте також: АРГУМЕНТ: МИ ЗАПИТАЛИ ПРО СУМКИ РОКУ У ХУДОЖНИКІВ, ЯКІ СТВОРЮЮТЬ КАЛЕНДАРІ

Сама «дивна» книга на вашій поличці – «Очі», авторства Івани Хмєловської. Це польська книжка-картинка. У ній мало тексту, але вона дуже дивна, це просто треба бачити! Також вона була победителем Болонської виставки 2013 року у категорії «Фікшн», не зря.

Книга, яку прочитала вже 10 разів і, не факт, що ще 10 разів не перечитаю - Айн Ренд "Чоловік, якого я купила". Це буквально історія з моєї життя, і я часто її читаю, щоб знайти для себе якісь виправдання і відчуття того, що я все роблю правильно. Я прочитала всі інші твори Айн Ренд і саме цю книжку і саме це оповідання дуже довго шукала і таки знайшла в якомусь переході старе видання Фоліо цього твору.

Книга для «чтіці за викликом». (У фільмі «Чиця» актриса Міу-Міу грає «чтицю за викликом». Якби у вас була можливість скористуватися схожою послугою. Кого б ви викликали і що попросили почитати?) Як не дивно, але у мене таке було! У мене був дуже тяжкий період у житті, я не могла ні нормально їсти, ні спати, і взагалі не дуже уявляла, що мені далі робити. У той час у мене з'явився друг, я називала його Коліхайком. Він дзвонив щовечора, читав мені всякі життєві історії, аж поки я не засну і так тривало можливо рік, а то й більше. Я не люблю аудіокниги, але від читача не відмовилася б. Читати можна будь що, але конкретної людини на місце читача наразі немає.

книжкова полиця

Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТИ: СОЛОМІЯ ВІТВІЦЬКА, ТЕЛЕВЕДУЧА

Книжка, яку хотіла б додати на поличку. Моя книжкова поліця наполовину складається з кулінарних книжок, тому поповнила б її саме книжкою Гестона Блюменталя. Для читання я купую зараз тільки електронні книжки, адже читати можу тільки коли вкладаю малого і світло вимкнене.

Статті на тему