UA
RU

#bookshelfy: Семен Горов, режиссер та продюсер

Редагувати переклад
«Дихати, танцювати, займатися коханням», - порівнює звичку читати Семен Горов, режисер, сценарист, продюсер та педагог з акторської майстерності. Для рубрики Marie Claire він показав свою книжкову поличку та розповівши про неї.

режиссер Семен Горов

Книга, яка перевернула життя. Я пам'ятаю кілька книг, що перевернули мою життя. Це «Ловець у житі» Селінджера. Тоді я вперше почув, що не один, що в світі є люди, яким так само непросто. Біблія. Дуже масштабно, відчуваєш себе в контексті. Відчуваєш свою мізерність та велич.

Книжковий шафа

Книжка «старожила» на поличці. Чарльз Буковський «Оповідання». Шкірне слово прямо біля серця! Сміливо, талановито, мерзенно та дуже романтично!

Книга, яку ви дуже хотіли, щоб було екранізовано. Великий Атлас Землі. Думаю, що наша матінка заслуговує на епічну драму. Скільки вона перетерпіла!

Атлас Землі

Читайте також: ЧОЛОВІК ГОВОРИТИ: НАСІННЯ ГОРІВ, РЕЖИСЕР

Книга, яку ви прочитали вже 10 разів, не факт, що ще 10 разів не перечитаєте. Багато разів читаючи Конституцію, ще раз сьогодні перечитаю. Всім рекомендую.

Найдивовижніша книга на поличці. "Біблія сексу". Колись подарували на день народження. Чекаю на знайомство!

Книга для «читця/чтіці за викликом». (У фільмі «Чтиця» актриса Міу-Міу грає «чтицю за викликом». Якби у вас була можливість скористуватися схожою послугою. Кого б ви викликали і що попросили почитати?) Мені багато читав дідусь, коли я був маленьким. Дуже сумую за ним. Я послухав би «Робінзона Крузо» у його виконанні.

Булгаков

книжкова полиця

Пєлєвін
 

Яку книгу ви хотіли б додати на цю поличку? Я б хотів знайти годину, щоб написати свою. Можливо, через кілька років це здійсниться!

Фото надані прес-службою

Читайте також: #BOOKSHELFY: КАТЕРИНА КВІТ, ДИЗАЙНЕРКА

Статті на тему