UA
  RU

  Brunettes Shoot Blondes показали бекстейдж нового кліпу

  Редагувати переклад
  Голуб із полароїдом, рожеві собаки і літаючі акули, ось так виглядав бекстейдж нового кліпу Brunettes Shoot Blondes
  
  Brunettes Shoot Blondes показали бекстейдж нового кліпу.

  Brunettes Shoot Blondes — український гурт, відомий світові своїми креативними кліпами, перший з яких, на пісню Стук-стук  на платформах Facebook та YouTube переглянули понад 100 млн людей.


  Читайте також:ПІШЛИ В ОДРИВ: ГРУПА THE HARDKISS ПРЕДСТАВИЛА НОВИЙ КЛІП

  BSB зняли новий кліп на пісню HIPS — головну пісню із запланованого до виходу EP. Це буде цікава та стильна робота, кліп наповнили шалено дивними героями. Для кліпу навіть збудували декорацію, яка імітує 3D простір.


  Brunettes Shoot Blondes показали бекстейдж нового кліпу.

  Зйомки проходили минулого тижня під Києвом у Вишневому та тривали дві доби. Підготовка до зйомок тривала кілька місяців. Brunettes Shoot Blondes знову зняли кліп без залучення режисера, все від ідеї до фінального монтажу буде реалізовано зусиллями команди BSB і Family Production. Реліз відео відбудеться у листопаді 2017 року.

  Brunettes Shoot Blondes показали бекстейдж нового кліпу.


  Андрій Ковальов, чия ідея була взята за основу зйомки, каже що цей кліп та пісня про найважливішу частину жіночого тіла – стегна.

  Кліп візуалізує окремі частини тексту, ці візуалізації несподівані та дуже різні, проте поєднані однією стилістикою. Ми займаємося зйомками кліпу самі, тому що простіше реалізувати картинки, які з'являлися під час створення треку в моїй голові зі своєю командою. І я у постійному пошуку свого режисера.

  Нагадаємо, цього літа музиканти відіграли Євротур у 8 днів, у 8 містах, подолавши 5000 км.   Читайте також:  ДЖАМАЛА ПРЕЗЕНТУВАЛА НОВИЙ ВІДЕОКЛІП НА ПІСНЮ «СУМУ»

  Торік – виступали на європейських фестивалях Sziget, Colors of Ostrava, розігрівали Hurts та The Neighborhood, дали десятки концертів в Україні та пройшли у фінал національного відбору Євробачення 2016.


  Статті на тему