UA
RU

Сайт Animal Help Ukraine з безкоштовними консультаціями ветеринарів

Редагувати переклад
платформу Animal Help Ukraine, на якій українці можуть отримати безкоштовну онлайн-консультацію для своїх домашніх тварин, запустила мережа американських ветеринарних клінік Galaxy Vets.

котик

Сайт запустили з метою допомогти власникам тварин з України. На платформі вони можуть будь-якої години звернутися до кваліфікованих спеціалістів зі США, Великої Британії, Канади та інших країн.

«У зв'язку зі звірствами та руйнуваннями, спричиненими вторгненням Росії, ми спрямовуємо свої зусилля в Україні на те, що ми вміємо найкраще — допомагати людям, які опікуються тваринами, і таким чином самим тваринам. Метою проекту Animal Help Ukraine є збір та надання фінансової та гуманітарної допомоги для тих районів України, що найбільше цього потребують. Ми також будемо безкоштовно давати ветеринарні косультації власникам тварин онлайн 24/7«, - Говориться на сайті.

Фундація Galaxy Vets Foundation є некомерційним підрозділом Galaxy Vets, американської мережі клінік ветеринарної медицини, заснованої доктором Іваном Захаренковим, який народився у Харкові, Україна

Консультація проходитиме в онлайн-чаті, де є функція перекладача. У ньому власник тварини можна поставити питання щодо здоров'я улюбленця. Наприклад, як знайти альтернативи звичайному корму в умовах війни, що робити у разі відсутності потрібних ліків, як знизити стрес тварини чи як врятувати її в екстремальних умовах.

Щоб долучитися до проекту як ветеринар і стати волонтером, можна заповнити форму зворотного зв'язку.

Фото Bogdan Farca on Unsplash

Читайте також: КІЦЯ ШАФА З БОРОДЯНКИ — ГЕРОЇНЯ ПОПУЛЯРНИХ МЕМІВ ТА ІЛЮСТРАЦІЙ

Статті на тему