UA
RU

Чого не варто робити після розлучення

Редагувати переклад
Коли емоції зашкалюють і хочеться забиватися в темний кут і плакати.
Чого не варто робити після розлучення-Фото 1

Кожна з нас у житті мала момент, коли стосунки доходять своєї пікової точки і просто припиняються. У цей період, багато хто з нас втрачає ґрунт під ногами, піддається емоціям і роблять абсолютно нелогічні вчинки, за які може навіть бути соромно потім.

Читайте також:  ГІД ПО ВИЖИВАННЮ: ЯК ПЕРЕЖИТИ РОЗРИВ ВІДНОСИН

Ми зібрали 5 найпоширеніших помилок, які дівчата роблять відразу після розриву. Як запобігти їх та заспокоїтися читайте у нашій статті.

Помилка №1: Пані Паніка

Можливо, перша емоція, яка з'являється після новини про розлучення — паніка. У пориві її ми починаємо робити нелогічні та неправильні вчинки: намагаємося щось повернути, щось виправити, благаємо та просимо вибачення за всі гріхи. Але, насправді, паніка — це лише миттєва емоція, після якої завжди приходить раціональне усвідомлення ситуації.

Згодні, втриматися писати тисячі смс-ок і перестати дзвонити кожні п'ять хвилин своєму важкому, навіть дуже. Але постарайтеся хоча б трохи утихомирити свої емоції, переживати паніку наполовину. Ось побачите, коли ви знову будете щасливі – ви скажете собі спасибі за такий вчинок.

Чого не варто робити після розлучення-Фото 2

Помилка №2: Спіймати та запобігти розпаду пари

Іноді нам здається, що наш партнер пішов, так і не дізнавшись, наскільки ми його любимо, наскільки сильно хочемо бути разом і прожити до старості. У голові виникає думка, що потрібно знайти/зупинити/зловити колишнього та пояснити йому все зрозуміло.

Насправді ваш «наречений» знав, як ви його любили, він пішов з якихось інших причин. Як би сумно це не звучало, але це факт. Так що не варто нав'язувати свої почуття та давати обіцянки, таким чином ви нашкодите тільки собі.

Читайте також: ЯК ПРИЙТИ В СЕБЕ ПІСЛЯ РОЗСТАВАННЯ

Помилка №3: ​​Давай залишимось друзями

Найпоширеніша помилка серед колишніх пар. У реченні «Давай залишимося друзі» — суцільний відчай. У цієї фрази завуальований підтекст: » Давай ми продовжуватимемо бачитися, разом проводити час і може твої почуття знову прокинуться до мене».

Наскільки б складно не було взяти і вирізати зі свого життя людину, спробуйте це зробити. Адже така дружба не матиме щасливого фіналу. Вона буде шкодити вам двом і постійно завдавати біль.

Чого не варто робити після розлучення-Фото 3

Помилка №4: Бути на зв'язку

Тримати контакт із колишнім - це, як біг по колу. Ви не зможете забути цю людину або починати відчувати до неї байдужість, якщо ви постійно спілкуєтеся і хочете знати, чим займається ваш колишній і що її непокоїть.

Основне правило швидкого відновлення після важкого розлучення – жодних контактів. Ні особистих, ні дзвінків, ні листів нічого. Це важко, але потрібне. Якщо тільки, звичайно, ти хочеш пережити цей етап із мінімальними втратами.

Помилка №5: Експлуатація його оточення

Починати активно спілкуватися з його друзями, листуватися з колегами та їздити у гості до його батьків не варто. Тим більше, категорично заборонено поставити питання про його теперішнє особисте життя та філософствувати на тему: «Чому він це зробити?»

Ніхто не хоче бути втягнутим у з'ясування стосунків, тому своєю стратегією ви вибиваєте із зони комфорту одразу кілька людей, що може призвести до припинення спілкування.

 

Статті на тему