UA
RU

Чого ви не знаєте про Нобелівську премію 2017?

Редагувати переклад
Ми віримо, що сучасна еліта – це не політики, не естрадні співаки, не нувориші. Еліта – це вчені, мислителі, візіонери, першовідкривачі, мрійники. Саме вони складають нинішній, справжнісінький нобілітет.

Чого ви не знаєте про Нобелівську премію 2017?-Фото 1

NOBILITET – це одноденний цикл лекцій про останні Нобелівські нагороди та відкриття для тих, хто становитиме нобілітет нашої країни навіть не завтра, а вже сьогодні.

Захід пройде у форматі pop science. Ви дізнаєтеся за що, навіщо і чому вручено у 2017 році Нобелівську премію в галузі фізики, хімії, медицини, економіки, захисту миру та літератури.

У нас народилася ідея проекту, який популяризував би знання не у вузькоспеціальній сфері, а заздалегідь передбачав би різнобічність, був при цьому максимально актуальним. Наука, економіка, література, політика – вручення Нобелівської премії чудова нагода зібрати в одному місці розумних людей та цікаво поговорити про те, куди нас рухає прогрес», — каже Валерія Лошманова, співавтор ідеї NOBILITET.

Чого ви не знаєте про Нобелівську премію 2017?-Фото 2

Спікери проекту:

Бенедикт Геррманн – доктор економічних наук, який очолював команду «Поведінкової Економіки» в дослідному центрі Європейської Комісії з 2011 по 2016 роки і зараз є делегатом представництва Євросоюзу в Україні, розповість про те, що таке поведінкова економіка, зробить вас учасником справжнього експерименту, який допоможе нам краще зрозуміти, чому поведінкова економіка важлива і як вона працює на практиці.

Дмитро Якубовський – астрофізик, кандидат фізико-математичних наук, доктор філософії фізики Лейденського університету, науковий співробітник інституту Нільса Бора, Копенгаген, Данія.

Ольга Маслова - Клітинний біолог, кандидат біологічних наук, популяризатор науки, що консультує вчений.

Олександр Савсуненко – кандидат хімічних наук, фундатор сервісу генетичних тестів Titanovo DNA.

Богдана Романцова – літературний критик, літературознавець, редактор видавництва «Темпора», пише для таких видань як «Лівий берег», «Український тиждень», лектор «Культорного проекту» та «Центру літературної освіти».

Максим Циж – кандидат фізико-математичних наук, науковий співробітник Астрономічної обсерваторії Львівського університету імені Івана Франка.

Читайте також: СТОРІНКА ЗА СТОРІНКОЮ: НАЙПРЕСТИЖНІШІ ЛІТЕРАТУРНІ ПРЕМІЇ СВІТУ

Головні питання, які порушать спікери на NOBILITET:

1. Що дасть людству спостереження за гравітаційними хвилями?
2. Що таке кріомікроскопія і для чого вона потрібна?
3. Яким чином біоритми впливають на нас щодня?
4. Як психологія потоваришувала з економікою?
5. Наскільки серйозним є страх ядерної війни?
6. І на решту дня – ілюзорність нашого почуття зв'язку зі світом. 

Кожен спікер у своєму виступі відповість на 3 головні питання:

1) Чому Нобелівську премію дали саме цьому відкриттю?
2) як це відкриття змінить наше повсякденне життя?
3) на якому рівні розвитку ця сфера в Україні?

коли: 9 грудня, з 10-00 до 20-00

За 1 день до вручення Нобелівської премії

Де: Інноваційний парк UNIT.city, Київ, вул. Дорогожицька, 1

Статті на тему