Спецпроекты now:

Чим замінити пакети: авоськи, шопери, мішечки та безрозмірні сумки - 162x46 Чим замінити пакети: авоськи, шопери, мішечки та безрозмірні сумки - 162x46
Суспільство

Чим замінити пакети: авоськи, шопери, мішечки та безрозмірні сумки

В Україні скоро заборонять пластикові пакети, але ми пропонуємо не зволікати та знайти багаторазові альтернативи прямо зараз.

У листопаді Верховна Рада зробила великий крок на шляху до порятунку екологічної ситуації в Україні та світі. Закон, який було прийнято, передбачає обмеження обігу пластикових пакетів на території нашої країни, заборону стандартних поліетиленових і оксо-біорозкладаних пакетів товщиною до 50 мкм. Діяти закон почне з 1 січня 2022 року, а поки варто придивитися до багаторазових сумок, мішечків, шоперів і почати використовувати їх уже зараз.

Раніше ми писали про українські онлайн і офлайн-магазини, де можна знайти екологічні товари.

Читайте також: Твердый шампунь: почему это экологично?

 

Авоськи

Камбек із дитинства наших мам і бабусь якнайкраще впишеться в життя мілленіалів і покоління Z. Можна, звичайно, жартувати над авоськами і тими, хто їх носить, але для походу в магазин, на ринок і навіть в якості аксесуару вони підходять ідеально.

Щоправда, варто розуміти, що весь вміст авоськи буде видно оточуючим, тому особливо цінні і ті речі, які не варто бачити іншим, краще тримайте в іншому місці.

 

Шопери

Головна перевага шоперів — універсальність. Із тканинними сумками можна піти в спортивний зал, у магазин, на прогулянку та не тільки.

Багаторазові мішечки

Якщо ви все ще сумніваєтеся, що використання пластикових пакетів — масштабна проблема, подивіться навколо. Ви, безсумнівно, кожен день або як мінімум кілька разів на тиждень ходите в супермаркет і не раз берете одноразові пакети. Більшість зважує фрукти, овочі та інші продукти окремо, а під кінець походу супермаркетом у кошику збирається до десятка одноразових пакетів, які відразу ж відправляються на смітник.

Читайте також: 7 моделей сумок, которые должны быть у вас в этом сезоне

Купить многоразовые мешочки для продуктов

Великі сумки

Жарти про безрозмірну жіночу сумку небезпідставні, але яка різниця, якщо в неї може поміститися запас продуктів на кілька днів, змінна форма для спортзалу, книга та термос? З великою сумкою не страшно, що важлива річ не поміститься, тому радимо купити подібну та більше не шукати відповіді на запитання, як би взяти з собою все найважливіше.

Читайте також: 6 способов жить более экологично и осознанно

 

Як ефективно використовувати заміну пластиковим пакетам?

Сама по собі заміна одноразових товарів на багаторазові несе користь тільки в тому випадку, якщо ви будете використовувати їх не раз і навіть не десять. На виробництво бавовняних шоперів також йде енергія. Тканинну сумку потрібно використати не менш 131 разу, щоб компенсувати всі ресурси, витрачені на її виробництво.

Немає сенсу купувати кілька шоперів, викидати ті, що набридли, та міняти їх як рукавички. Якщо сумка або мішечки вам більше не потрібні, віддайте їх на благодійність або передаруйте комусь.
Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...