UA
RU

На війні загинув чемпіон світу і Європи з пауерліфтингу Олександр Білоконь

На війні загинув український спортсмен, чемпіон світу і Європи з пауерліфтингу, рекордсмен книги рекордів України Олександр Білоконь. 

чемпіон світу і Європи з пауерліфтингу Олександр Білоконь загунув на війні

На війні загинув український спортсмен, чемпіон світу і Європи з пауерліфтингу Олександр Білоконь. Трагічну новину повідомив почесний президент Федерації греко-римської боротьби України Вадим Кісіль:

«На війні з російськими фашистами загинув Олександр Білоконь, чемпіон світу і Європи з пауерліфтингу, рекордсмен книги рекордів України. Олександр був одним з найсильніших людей України. Ще у 2017 році в центрі Одеси він встановив рекорд України з переміщення людиною тягача з причіпом, заповненого людьми. У 2020 році Олександр Білоконь здобув Майстра спорту по богатирським іграм. Вічна памʼять, вічна слава Герою. Щирі співчуття рідним та близьким. Царство Небесне».

Олександр Білоконь народився у 1992 році у Білій Церкві. У 2017 році встановив рекорд України. У 2020 році визнаний найсильнішою людиною України у своїй ваговій категорії. Навесні 2023 року був мобілізований до лав ЗСУ. Загинув на війні, захищаючи країну. Як повідомляють у Міністерстві молоді та спорту, за час повномасштабного вторгнення росії в Україну загинули 429 спортсменів та тренерів.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Facebook / Білоцерківська Організація Спорту

Читайте також: НА ФРОНТІ ЗАГИНУВ АКТОР ВОЛОДИМИР ФЕДІНЧУК

Статті на тему