UA
RU

Чорно-біла класика: 7 фільмів, які варто подивитися

Редагувати переклад
Старі фільми зберігають особливу чарівність. 

Влаштуйте собі кіновечір у компанії старих добрих чорно-білих картин. Деякі з них вам добре знайомі, наприклад, «Касабланка» та «Психо», а деякі стануть справжньою знахідкою (як щодо «Кращі роки нашого життя»?). Отже, пропонуємо вам ознайомитися з нашою добіркою зараз. 

Це прекрасне життя

Можливо, вам не випав шанс переглянути цю роботу режисера Френка Капри, але все у ваших руках! Головний герой фільму — Джордж Бейлі у виконанні відомого американського актора Джиммі Стюарта — спраглий мандрівок чоловік, який мріє залишити рідне містечко та сім'ю заради подорожувати світом. Коли справи йдуть не відповідно до його планів, Джордж обзиває себе невдахою і готується накласти на себе руки, але божественне втручання змушує його подивитися на своє життя інакше. Обіцяємо несамовитий фінал. 

Касабланка

Цей фільм знайомий усім без винятку, але ми рекомендуємо подивитися його ще раз. Цікаво, що головні герої «Касабланки» Хамфрі Богарт та Інгрід Бергман і не могли припустити, що фільм стане настільки популярним. Але хіба може така історія кохання залишити глядача байдужим? Успіх картини багато в чому пов'язаний з тим, як чудово Богарт і Бергман передали почуття колишніх закоханих, які несподівано зустрілися у марокканському місті Касабланка у розпал Другої світової війни. Ільза Лунд (Інгрід Бергман) намагається втекти до Америки зі своїм чоловіком, а в руках Ріка Блейна (Хамфрі Богарт) успіх операції. Але не переказуватимемо сюжет — дивіться самі!

Читайте також: 7 СЕРІАЛІВ ПРО СИЛЬНІ ЖІНКИ

Філадельфійська історія

Чудово зіграний любовний трикутник є ключем до успіху цієї класичної романтичної комедії за участю яскравих голлівудських зірок – Кетрін Хепберн, Кері Гранта та Джиммі Стюарта. Просто неможливо встояти перед їхньою дотепністю та чарівністю! Хепберн грає заможну світську красуню, яка має намір розірвати стосунки із персонажем Гранта. Тільки вона збирається одружитися з іншим чоловіком, як зустрічає журналіста Макколі Коннора (Джиммі Стюарт) і закохується. 

Виховання крихти

Кері Грант та Кетрін Хепберн знову з'явилися на одному екрані у фільмі «Виховання крихти». Грант грає палеонтолога, який намагається переконати заможну місіс Рендом пожертвувати мільйон доларів своєму музею. У цьому переслідуванні він зустрічає племінницю жінки - Сьюзен Венс (Кетрін Хепберн). Дівчина відразу в нього закохується і робить все, щоб чоловік відповів їй взаємністю. У картині є не лише любовна хімія, а й премілий леопард Кетрін, Малий, який стає третьою зіркою у цьому акторському сузір'ї. 

Це трапилося одного разу вночі

Ще один відомий фільм Френка Капри, «Це сталося одного разу вночі», який був визнаний однією з найкращих романтичних комедій усіх часів. До речі, він навіть виграв Оскар за «Найкращий фільм» у 1934 році. Ми знайомимося з репортером Пітером Уорном (Кларк Гейбл) та багатою спадкоємицею Еллі Ендрюс (Клодет Колбер). Вона щойно втекла від свого багатого батька, який чинив опір її шлюбу з коханим і утримував у полоні. Еллі сідає на автобус і вирушає кудись подалі від родича-деспота. На цьому ж автобусі їде до Нью-Йорка та репортера Пітера Уорна. Випадок знайомить їх один з одним, і з цього часу починається дивовижна пригода парочки. Чи будуть вони разом чи знову на шляху до щастя дочки стане її батько?

психо

Немає жодного фільму Альфреда Хічкока, які не лякали б нас до глибини душі, але перше місце в рейтингу хорорів займає «Психо». Головний герой - Норман Бейтс у виконанні неповторного Ентоні Перкінса - молодий чоловік, який живе зі своєю матір'ю в будиночку під час мотеля. Мотель знаходиться на відстані від дороги, тому його стіни бачать мало постояльців, але в одну дощову ніч у двері до Бейтса стукає Меріон (Джанет Лі). Молода людина швидко захоплюється привабливою білявкою, але його деспотична мати проти цих стосунків. Меріон відчуває, що мотель приховує якусь зловісну таємницю, чи вдасться її розгадати? 

Читайте також: КРАЩІ ФІЛЬМИ І СЕРІАЛИ ПРО МОД

Найкращі роки нашого життя

Цей фільм вийшов на великі екрани одразу після закінчення Другої світової війни у ​​1946 році. У центрі сюжету три історії про ветеранів із різних військових підрозділів, які повертаються до рідного міста. У міру того, як піхотний сержант Ел Стівенсон, капітан авіації Фред Деррі та моряк Гомер Перріш звикають до свого колишнього життя, вони вчаться миритися з минулим та наново знайомитися зі своїми коханими та близькими. До речі, Гарольд Рассел, який зіграв роль Гомера, є справжнім ветераном, який став інвалідом під час Другої світової війни. До цього Рассел не мав жодного акторського досвіду, але пронизлива гра принесла йому Оскар. 

Статті на тему