UA
RU

Чіткий сигнал: як фліртують чоловіки з різних країн

Редагувати переклад
Які стилі флірту віддають перевагу чоловікам з різних країн і чи не втратив цей ритуал свого значення в епоху онлайн, розмірковує наш автор Роман Щербаков.

060-063_MC91_Sex

Як, мабуть, легко складалися пари у Франції часів короля Людовіка XIV! Жінка прямо виявляла своє ставлення до кавалера розташуванням мушки на обличчі. Приклеївши її серед чола, вона давала зрозуміти, що неприступна; мушка в куточку рота означала «може бути»; а у верхній частині щоки – «я згодна».

І все було зрозуміло, і нема чого було ламати голову, гублячись у здогадах, чого ж жінка насправді хоче. Проте часи змінилися: сьогодні флірт чоловіка та жінки нагадує спробу спілкування глухого з німим (притому, що обидва ще й сліпі).

Чіткий сигнал: як фліртують чоловіки з різних країн.

американці

У ранніх еталонних молодіжних фільмах Джона Хьюза («16 свічок», «Клуб Сніданок») та Камерона Кроу («Скажи що-небудь») можна побачити, як фліртували американці 30 років тому. Вся ініціатива віддавалася хлопцеві, а якщо дівчина наважувалась зателефонувати першій – це пахло безсоромністю. По суті, їй нічого іншого не залишалося, крім як чекати і сподіватися, а раптом хтось зі світу мрій зверне на неї увагу.

Що стосується хлопців, то в хід йшли доісторичні заготівлі на кшталт: «Цікаво, що така мила дівчина робить у такому гидкому місці?» Все це традиційний стиль флірту, який продовжують використовувати у провінції (часто стосовно того, кого давно й добре знають), однак у Нью-Йорку, Лос-Анджелесі та інших мегаполісах сам темп життя диктує людям нові правила загравання.

Читайте також: 7 КНИГ ПРО ТОКСИЧНІ ВІДНОСИНИ

Ще Коко Шанель одного разу сказала: "Є час працювати, і є час любити - ніякого іншого часу немає".

Тому молоді американці намагаються взагалі не фліртувати (адже флірт, на відміну від спокуси, передбачає відсутність зацикленості на результаті – ним займаються люди, які поки що не знають, чого хочуть). Натомість, побачивши дорогою на роботу симпатичну дівчину, хлопець запитує: «У тебе є хтось? Вважаєш мене привабливим? Даси свій номер телефону? І така схема працює - подивіться ролик Actually Picking Up A Girl на YouTube-каналі LAHWF (там же повно відеодоказів того, що часом можна обійтися взагалі без слів, мовчки протягнувши незнайомці на вулиці телефон із відкритою книгою контактів).

Але й домовившись по телефону або Tinder про перше побачення, люди можуть по кілька тижнів узгоджувати зручну дату в розкладах один одного (схоже, саме цей процес став у XXI столітті фліртом по-американськи), так ні на чому конкретно і не зупинитися.

як фліртують чоловіки

Японці

Ініціатива лежить на плечах чоловіка і в Японії, де в ходу ввічливий флірт (хоча японці навіть слова такого не знають – для них усі «ігри» починаються згодом, а знайомство сприймається як важка праця). Щоб процес спілкування з протилежною статтю не був надто болісним, японці практикують «компу» (від слова «компанія»): п'ять-десять хлопців і стільки ж дівчат зустрічаються у кафе, кіно чи торговому центрі, де весело проводять час, з'ясовуючи, хто і кому симпатичний.

Заздалегідь невідомо, хто саме прийде на зустріч, бо «компа» збирається раптово, на кшталт «приходь та візьми подружок».

На жаль, далеко не всі японки виглядають як ідоли з підліткової групи AKB48: у багатьох криві зуби, ноги іксом і асиметричні обличчя. Тому молоді японці вважають, що «некрасивих жінок не буває», не забуваючи між собою підливати дамам саке. До речі, на тлі спаювання, за статистикою, воліє фліртувати половина чоловіків у всьому світі. Але японці не ставлять за мету вкласти несвідому дівчину в ліжко.

Читайте також: ЯК САМООЦІНКА ВПЛИВАЄ НА ОРГАЗМ?

«Ввічливий флірт фокусується на хороших манерах та несексуальному зв'язку, – каже професор Холл. – Люди, які його практикують, не лестять один одному і в результаті набувають більш значних романтичних відносин». Перед кожним новим кроком японці зазвичай запитують дозволу: "Можна тебе поцілувати?", "Можна ми тепер будемо парою?" (Цей день називається «кокухаку кінебі» і відзначається парою щороку) або «Можна ми тепер через два місяці - все-таки займемося сексом?».

Ну а якщо дівчина відповість згодою, хлопець відведе її до love hotel, зніме номер з ліжком, секс-іграшками та порнофільмами, після чого, як неважко здогадатися, їм буде вже не до ввічливості.

як фліртують чоловіки

Британці

Прихильників грайливого стилю флірту мало цікавлять романтичні стосунки. "Для них, - пише Джеффрі Холл, - флірт є способом отримати задоволення і підвищити самооцінку". Тому грайливі «фліртуни» не будуть тріпатися з будь-ким – вони за своєю натурою авантюристи. Для них важливим є суспільний статус партнера по флірту, щоб можна було потім «поставити галочку», мовляв, і така королівна підкорилася моєму почуттю гумору.

Наприклад, британці люблять футбол, пиво та розмови про футбол, тому дівчата, вирушаючи на побачення, переглядають поточний стан справ у турнірній таблиці.

І якщо ви не знаєте, хто такі Джеймі Варді і Ріяд Махрез, то пофліртувати з англійцем у вас навряд чи вийде - в його очах і в очах його друзів ви будете стояти на нижчому ступені громадських сходів ... Але якщо ви прийдете в бар і похвалитись селфі з Варді, знятим на одній із фан-зустріч, то від вас на всі боки почне виходити божественне світло – і місцеві влаштують на вулиці кулачні бої за право просто посидіти поряд з вами за стійкою, почастувати крафтовим елем і розповісти пару-трійку анекдотів.

Читайте також: 6 ПРИЧИН, ЯКІ ЗАВАЖАЮТЬ ВАШОМУ ЖІНОЧОМУ ЩАСТЮ

Чіткий сигнал: як фліртують чоловіки з різних країн.

китайці

Що ж до тих джентльменів, які прагнуть налагодити серйозний емоційний зв'язок, і навіть ставляться до жінки з придыханием, всі вони фліртують у щирому стилі. Увага, турбота, непідробний інтерес і повне уникнення усіляких підколів - це їх головні інструменти у спілкуванні з жінками, що сподобалася.

У Китаї важливо, щоб кавалер фліртував, використовуючи маленькі та милі кроки. Наприклад, не питаючи, підлив воду в келих або влаштував пані «піггірайд» (покотушки на спині), коли та втомилася від довгих гулянь у парку. Усе це реалізує практично стратегію душевного «злому».

як фліртують чоловіки

Іранці

Тієї ж мети, але іншими методами домагаються в Ірані, де чоловік в принципі не може просто так взяти і підсісти до незнайомої жінки в кафе – це буде порушення всіх пристойностей. А легкий поцілунок на людях взагалі закінчиться для голубків поліцейським арештом та штрафом.

Тому іранці діють за правилами: можна на хвилинку підійти до дівчини на ринку чи бібліотеці, щоб попросити її контакт. Але навіть якщо вона продиктує свій номер, перше побачення відбудеться не скоро: чоловік телефонуватиме їй довгими ночами і вестиме задушевні бесіди про те, що їх у цьому світі притягує і об'єднує.

Щирий стиль флірту допомагає серйозно налаштованим чоловікам створити заділ для міцного кохання, щасливого шлюбу та справжньої сексуальної хімії. Саме на нього в наші дні робить ставку професор Джеффрі Холл: «Моя головна порада всім, хто хоче досягти успіху у флірті: менше тонкощів. Тримайтеся просто, відкрито і з тими, хто вам симпатичний. Зберігайте візуальний контакт, посміхайтеся, смійтеся та висловлюйте свою зацікавленість у підтримці розмови».  

Фото: stocksnap.io

Статті на тему