UA
  RU

  Знову до школи: книги про тайм-менеджмент та самоорганізацію від редакції Marie Claire

  Редагувати переклад
  Новий місяць – нові книги!

  Знову до школи: книги про тайм-менеджмент та самоорганізацію від редакції Marie Claire-Фото 1


  У вересні пропонуємо присвятити читацький час на книги з тайм-менеджменту та самоорганізації. Початок осені — найкращий період для того, щоб навчитися продуктивності, побачити свої помилки і навіть знайти натхнення. Ми зібрали для вас сильнодіючі книги, які зможуть вам допомогти. 

   


  "Сила волі. Як розвинути та зміцнити» Келлі Магконігал 

  «Сила волі» Келлі Магконігал ajnj

  @nashformat.ua

  Це одна з найцікавіших, але цілком передбачуваних людських ілюзій: ми думаємо про себе в майбутньому як про інших людей. Ми часто ідеалізуємо їх, очікуємо, що майбутні ми зробимо те, що не вдається нам сьогоденням.

  Від сили волі у нашому житті залежить багато чого: фізичне здоров'я, стосунки з іншими людьми, професійний і навіть особистий успіх. Але як часто нам не вистачає цієї сили волі, як часто ми втрачаємо контроль над своїми діями та емоціями? Думаю, досить часто. Але професор Стенфордського університету Келлі МакГонігал може нам допомогти! У своїй книзі він просто і доступно пояснює, як перестати відкладати важливі справи на потім, замінити шкідливі звички на здорові та навіть навчитися справлятися зі стресом. У книзі ви також знайдете багато посилань на цікаві експерименти, з яких зможете сідлати висновки про те, як варто ставитись до життя. «Силу волі» рекомендується не лише прочитати, а й регулярно перечитувати. 

  Читайте також: Найкращі книги-детективи


   

  "Сила звички" Чарлз Дахігг

  «Сила звички» Чарлз Дахігг фото

  І я свято вірю: якщо говорити людям, що у них є все, щоб досягти успіху, то одного прекрасного дня вони доведуть, що ви не помилилися.  Відмінний додаток до попередньої книги. Завдяки Чарлзу Дахіггу ви дізнаєтеся, як змусити себе кинути палити, змусити регулярно ходити до зали, працювати, не відволікаючись на соцмережі і так далі за вашим списком. Так, це не просто і не швидко, але можливо! Автор розповість вам механізм звички та покаже, що змушує вас чинити саме так, а не інакше. На прикладі історій реальних людей та компаній ви побачите, як можна досягати успіху та навпаки. Пам'ятайте, що може змінитися кожен, головне — вірити в себе. Збиткові компанії стають прибутковими, стихійні звички замінюються на цілеспрямовані, згубні — корисні, а за допомогою соціальних звичок можна навіть творити історію. 

  Читайте такожТоп-10 найбільш читаних книг світу


   

  "Я знаю, як їй все вдається" Лора Вандеркам 

  "Я знаю, як їй все вдається" Лора Вандеркам фото

  @ilatanka

  Щоб процвітати у світі, де праця людини завжди дешевша, треба виділятися у своїй галузі. У деяких випадках необхідно досягти світового рівня, щоби просто вижити.

  Книга від експерта з тайм-менджмеенту допоможе вам переглянути ставлення до власного часу, знайти баланс і досягти успіху у всіх сферах життя. Існує стереотип, що жінка, яка успішна у кар'єрі, не може мати хорошу щасливу сім'ю, приділяти час дітям та хобі. Читачки не тільки дізнаються, що таке можливо, а й зможуть навчитися цьому завдяки практичним порадам та прикладам інших жінок. Лора провела дослідження, проаналізувавши сотні історій успішних жінок та довела, що ключ до успіху лежить у правильній організації часу.


  Читайте також: Говорять вчені: 10 причин, чому варто читати книги

   

  «Тонке мистецтво пофігізму» Марк Менсон

  «Тонке мистецтво пофігізму» Марк Менсон

  @nashformat.ua

  Не сподівайся на життя без проблем. Її немає. Сподівайся краще на життя, повне добрих проблем.

  В оригіналі «Тонке мистецтво пофігізму» звучить набагато жорсткіше — The Subtle Art of Not Giving a F*ck, що робить його маркетинговим і дуже привабливим для молоді, якій на все наплювати. Але, насправді, книга зовсім не про пофігізм, а про те, що потрібно наплювати на все другорядне. Тільки в такому випадку ви зможете досягти поставленої мети і досягти успіху. Ми постійно женемося за успіхом, намагаємося стрибнути вище голови, але негативний досвід, як стверджує автор, набагато цінніший, тому що звільняє від міражу щастя. 

   

  «Есенціалізм. Шлях до простоти» Грег МакКеон

  «Есенціалізм. Шлях до простоти» Грег МакКеон фото

  @julia.solntse

  Почуття власності — дуже сильне почуття. Як кажуть, жодна людина у світі ще не вимила орендовану машину.

  Якщо ви загрузли у домашніх справах, розумієте, що вам не вистачає вільного часу, то ця книга для вас. Книга дасть зрозуміти, що життя тут і зараз, тому не потрібно усі важливі кроки та рішення відкладати на годину, день, тиждень, місяць. Адже ви можете просто не встигнути прожити цікавого життя. Есенціалізм - це новий підхід, який дозволить вам робити менше, але краще і більше. Якщо ви хочете зрозуміти, що ж ви робите не так, зробити своє життя кращим, простим і якіснішим, то швидше стаєте есенціалістом. 

  Статті на тему