UA
  RU

  Чоловік казати: Богдан Юсипчук, актор

  Редагувати переклад

  Богдан Юсипчук – телеведучий, амбасадор світових брендів в Україні, а ще харизматичний актор. Спеціально для рубрики Marie Claire він відповів на наші запитання, напередодні прем'єри комедії «Нереальний КОПець», де зіграв головну роль.


  СРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРР

  Яким має бути «справжній чоловік»?


  Це повинен кожен чоловік вирішити сам собі. Нема універсальної формули. Але я точно знаю, які якості повинні бути в шкірі. Неважливо, в якому статусі він перебуває і в якій країні. І чим швидше він набуде цих якостей, тим краще для нього, його половинки, сім'ї та оточуючих. Отже: брати на собі відповідальність, бути людиною слова і діла, вміти завжди і за будь-яких умов забезпечити свою батьківщину, бути добрим коханцем і вірним другом, мати правильне оточення.

  Які життєві уроки дали вам батьки?

  Якщо я почну перераховувати всі життєві уроки, які дали мені батьки, це буде дуже довга історія… Але повірте, вони дали мені правильне виховання. Я виріс не підлою і не корисливою людиною, я не йду по головах заради цілі. Я вмію дружити, не вмію зраджувати. На мене можна покластись. Все інше я коригую в той чи інший бік.


  У вас був поворотний момент, після якого можна ділити життя на «до» та «після»?

  Таких моментів сьогодні вже було два. Перший — коли переїхав із провінційного містечка Косів на Івано-Франківщині до Києва та тупив до театрального вишу. Інший — коли виграв світовий конкурс краси для чоловіків, що дало якісний поштовх моїй кар'єрі, я почав активно зніматися та працювати телеведучим.

  Що найбільше вас драйвити: у житті, роботі, стосунках?  Момент, коли бачиш результат своїх дій. Коли ти робиш…робиш…робиш…і в якийсь момент усе це з'єднується в одній точці. Все, до чого ти прикладав максимум зусиль, раптом вистрілює! Це фантастичне відчуття.

  Богдан Юсіпчук


  Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТИ: ІРИНА ДЖУС (DZHUS)

  Як вам здається, ви вже знайшли собі?

  Ні. І поки що не хочу остаточно знаходити. Чи не цікаво. Я – вічний студент. Ніколи не перестану вчитися, рухатися, досягати. Рух – це життя. Рух – це результати. Коли мені буде здаватися як би я знайшов собі — впевнений, це буде тільки початок нового шляху.


  Якими критеріями ви вимірюєте успіх?

  Які люди з тобою спілкуються, і чому вони це роблять. Ну і звичайно, наскільки людина живе щодо того, що хоче. Не можна назвати успішним людиною, яка хоче тричі на рік подорожувати, а в результаті в кращому випадку їде один раз літом на рибалку. Він і сам собі успішним не назве. Як не крути – тут тему грошей упустити неможливо. Вона також є мірилом успіху.

  Як виглядає ваш стандартний день?

  У мене щодня нестандартний (усміхається). Зйомки у фільмах, серіалах, програмі “ЖВЛ” на 1+1, участь у телепроектах, інтерв'ю для журналів чи онлайн-бачень, спортзал, ділові зустрічі, рекламні прояви, колаборації та співпраця в Інстаграмі. Крім того, я зайшов у чотири бізнес-проекти як партнер. І ще маю свій бізнес-проект. Тому кожен день різний, не схожий на інший. Інколи немає часу почитати книгу чи подивитися гарний фільм. А ось спортзал намагаюся не пропускати. Фізична форма – частина моєї професії.

  РІРЕС-РГС-РІРССС-СРРРССР-РРРСРРРРРРРРРРР?

  На перше місце поставлю цнотливість. Для мене це поняття містить у собі багато якостей. Звичайно, важливо, щоб дівчина стежила за собою. А ще щоб у неї були правильні життєві цінності. Зараз усе перевернуто з ніг на голову. На жаль, таких дівчат мало, але вони є. На такій я і подружусь, коли зустріну.

  Яка людина ніколи не буде поруч з вами?

  Підла. Хитра. Корислива. Нещира. Брехлива. Як тільки «просікаю» хоч одну з цих якостей — одразу мінусую таку людину зі свого життя. Навіть не пояснюючи чому. Це її проблеми. І мене вони ніяк не стосуються. Якщо вона запитає – скажу. Інакше не буду гаяти на неї свою годину.

  Від чого б вам найскладніше відмовитися?

  Від холостяцького життя. Але прийде ця хвилина, я знаю точно. І мені треба бути готовим для неї, щоби не жалкувати. Від власне і готуюся. Мені вже не 20 років, тому це може статися будь-коли. А можливо, саме та, єдина, зараз читає це інтерв'ю? Треба бути готовим.

  Фото надані прес-службою

  Читайте також: КУДИ ПІТИ У БУДНІ: 1-5 БЕРЕЗНЯ

   

  Статті на тему