UA
RU

Чоловік казати: Дмитро Зезюлін, лідер гурту «Latexfauna»

Редагувати переклад
Музику Latexfauna характеризують як "дивна", "наркоманська", "найкраща для сексу". Тоді як критики порівнюють гурт за звучанням із музичними легендами Pompeya та The Cure. Дмитро Зезюлін, фронтмен гурту сприймає всі коментарі як компліменти. Він погодився відповісти на запитання рубрики Marie Claire.

LATEXFAUNA

Яким повинен бути «справжній чоловік»?

Насамперед, справжній чоловік не повинен бути надто маскулінним. Не переварюю дядька, які вічно намагаються показати, які вони самці. Якщо вони при цьому ще й гомофоби і завзяті віряни, то все: я склав для себе діагноз про людину. І намагатимуся її уникати. Справжній чоловік повинен уникнути дешевих понтів і бути скромним. Тобто він може і має понтуватися, бо це природа людини, але робити це дуже красиво, ненароком, непомітно, ніби аудиторія сама відкрила для себе заздрісний факт про нашого справжнього чоловіка.
Справжній чоловік не запізнюється, адже цінує як свій час, так і час своїх візаві. Також він повинен мати почуття гумору. Це свідчить про його гострий розум Одіссея. І це може бути найпотужнішим оружням для зачарування жінки. Не банки, не шмотки, а шутки. Але якщо ти не вмієш заробляти, то шуткуй — не шуткуй, до побачення. У чоловіка мають бути гроші.

Які життєві уроки дали вам батьки?

Найголовніше, що вони дали мені чудове освіту. Дві іноземні мови та розуміння, що інтелект зможе все. Мамі я вдячний за мови, а татові за те, що замість дитячих казок читав мені міфі Древньої Греції. А після прочитання малював мені ілюстрацію до міфу простим олівцем. Папа в детстві ходив у художню та школу, тому його малюнки були дуже вражаючими та драматичними, наприклад “Орел клює печінку Прометеєві”. Деякі малюнки навіть висіли у мене у шкільному класі. Тож саме ці вечірні читання з малюванням, швидше за все, посіяли у мені тягу до творчості та сторітелінгу.

У вас був поворотний момент, після якого можна поділити життя на «до» і «після»?

Так, це була моя перша проба псилоцибінових грибів. Зауважу, що я нікого не закликаю до такого досвіду. Але мені цей тріп суттєво допоміг позбутися давно накопиченого неврозу, який не давав мені спокійно діяти і вільно мислити. З моменту переїзду до Києва в 17 років зі мною сталося безліч стресів, які так чи інакше відбивалися на психіці, засмічували свідомість, створювали блоки та комплекси, нав'язували страхи та тривоги. Уявіть що ви м'яз, який останні 10 років перебуває у спазмі. Це було зі мною. Та щойно я увійшов у дивовижний тріп, як цей м'яз розслабився і почув, що навколо все гаразд. І з тобою все добре. І все не таке страшно. Цей антидепресантний ефект був відчутний потім ще протягом місяця і дозволив мені різко змінити життя. Я потрапив у рекламну індустрію, як креатор і зробив там кілька подвигів. Відтоді я також зауважив, що реальність може підлаштовуватися під тобі, головне щоб бажаний сценарій не був омріяним, а сприймався, як неуникний факт. До речі, деякі вчені-дослідники квантової механіки теж такої думки.

Що найбільше вас драйвить: в житті, роботі, стосунках?

Відсутність алкоголю. Пробіжки вранці. Класна музика. Активні подорожі без турагенцій, хоча і з турагенціями теж близько. Все це заряджає і дуже гармонізує. Мене також драйвлятимуть активні або творчі і по-справжньому талантливі люди. У мене є дуже життєрадісний друг і продюсер наших кліпів Іван Крутоус. Після зустрічі з ним я завжди щасливо почуваюся.

Як вам здається, ви вже знайшли себе?

Мені здається, я собі знайшов ще у 5-6 років і зі свого шляху не відступав, як би мене не переконували. У тому віці я почув музыку The Offspring і так закайфував, що вирішив: “Я хочу бути цим. Буду отим дядьком у динаміках”. І коли я вчився грати на гітарі і при цьому щось наспівувати, мама постійно мені казала, що у мене немає чутки, і краще це діло припинити. Потім в інституті, я постійно ходив на репетиції зі студентським гуртом, а батько кричав, що я займаюся дурнею і краще б писав конспекту. Після навчання вони обидві благали мене припинити ходити на репетиції після роботи, а натомість здобувати стипендію у Fulbright, як мій старший брат, але згодом група Latexfauna вистрілила.

Дмитро Зезюлін

Читайте також: #BOOKSHELFY: ГАННА НЕЛУП, АНДЕРГРАУНД-ІНОДІ-ПОП ФРАНДВОМЕН GANNABABY

Якими критеріями ви вимірюєте успіх?

Чи не переглядами в YouTube і не медійністю, не кількістю підписників. Для мене критерієм успіху є цінність кожного окремого твору. На скільки він збагачує культурне надбання твого простору. Чи зумів автор зобразити щось нове, або подивитись на старе по-новому. Чи зміг знайти інший відтінок у сто разів описаних промовах. Чи буде жити творчість після тебе. З появою інтернету дуже часто абсолютно невартісні речі стають популярними, бо їх споживають школярі та трудярі, яких чимало. А деякі вартісні речі часто пульсують у вузьких і витончених колах. І в принципі, в цьому немає нічого аж поганого.

Як виглядає ваш стандартний день?

Інколи бігаю. Гуляю із собакою. Вигадую кілька реклам. Брінькаю на гітарі. Готую щось смачне. Дивлюся пізнавальні телешоу. Їду на репетицію. Лягаю спати.

Які якості партнера для вас важливі?

Бути найкращим другом. Вміти зрозуміти іншого. Не осудити відразу, а спробувати зрозуміти, чому саме так вчинив інший, які обставини зумовили його.
Вміти говорити і промовляти, що не влаштовує і шукати спільне рішення.

Яка людина ніколи не буде з вами поруч?

Категорічна. Нездатна на переоцінку цінностей.

Від чого б вам найскладніше відмовитися?

Від малосольного оселедця з маринованим цибулем на бородинському хлібі.

Фото надані прес-службою

Читайте також: ДОБІРКА НОВОЇ АЛЬТЕРНАТИВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ МУЗИКИ: ЯКИМ МИ ЗАПАМ'ЯТАЛИ 2020-Й РІК

Статті на тему