Edit page title Чоловік казати: Кирило Харитонцев, дизайнер бренду Kir Khartley
Edit meta description Прочитавши цю статтю, ви дізнаєтеся про Чоловік говорити: Кирило Харитонцев, дизайнер бренду Kir Khartley - якісно, ​​зрозуміло та цікаво. І що найголовніше – експертно – Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Чоловік казати: Кирило Харитонцев, дизайнер бренду Kir Khartley

Редагувати переклад
Нещодавно Кирило Харитонцев, дизайнер бренду Kir Khartley у рамках Ukrainian Fashion Week представивши свою нову колекцію «Шабаш», присвячену містифікації та пошуку енергії у світі потойбічного. Нам же він радісно відповів на запитання традиційної рубрики Marie Claire. 

Kir Khartley
 

Яким має бути «справжній чоловік»?

Справжній чоловік – це не про зовнішність, це про стрижень, що формують якості та поступки. Для мене справжній чоловік – не той чоловік, який надто демонструє своєю мужністю чи б'є собі у волохаті груди кулаками, подібно до озвірілого кінконгу. Не той, хто носить просторий одяг і відмовляється вірити в моду як у релігію. І ще кілька «не», моє бачення від супротивного…

Він точно не істеричний – це дуже дратує і говорити про емоційну нестабільність та незрілість. Він не злопамятний. Треба завжди дивитися вперед і бачити перспективу, не чіпляючись за минуле. Він сильний, йде вперед і будує своє майбутнє, спираючись на досвід без попереджень. Він не інфантильний. Адже важко уявити собі сильну особистість, що вірити в космічну силу Сейлор Мун.

Справжній чоловік не боїться своїх слабкостей, володіє достатньою самоіронією аби перетворити слабкості у фішку. Відданість, відповідальність і, звичайно, любов до своєї мами. З цієї любові починається любов до всіх жінок.

Які життєві уроки дали вам батьки?

До 12 років мене виховувала мама, вона заклала у мене впертість у досягненні мети. Вона навчила мене, не дивлячись ні на що, вірити у своє покликання. Після її смерті (з 12 до 17 років) моїми батьками стали сестра і її чоловік. Вони навчили мене самостійності та відповідальності. За кожний свій поступок ти сам несеш відповідальність, що б не відбувалося, все лише результат твоїх дій чи бездіяльності (якщо це залежить від тебе).

У вас був поворотний момент, після якого можна поділити життя на «до» та «після»?

Так, це було двічі. Спочатку це була втрата близького людини в 12 років і я мімікрував у замкнутого, супер вразливого і ослабленого самотності, хоч і не подавав виду. До речі, мене дуже стимулювала впертість. Інший момент – переїзд із Сімферополя до Києва, Вчитися – було моє рішення, я відчував, що задихаюсь від відсутності перспектив та нерозуміння у провінційному місті. Вирвавшись звідти, для мене відчинилися нові двері в среду, де я міг розвиватися як творча одиниця.

Кирило Харитонців

Читайте також: ЗОЛОТИЙ ГЛОБУС 2021: ХТО ПЕРЕМОЖЕ

Що найбільше вас драйвить: в житті, роботі, стосунках?

Мене заводити і дає енергію моя робота і діяльність. Там, де інші витрачають енергію, я її одержую. Моя робота є моя життя. Заряджає можливість змінювати вектор, оскільки крім дизайну я стилізую багато зйомок та проектів. Саме це відчуття динаміки подібне до електростанції, яка при русі виділяє енергію.

Як вам здається, ви вже знайшли себе?

Я народився найденим (усміхається ). Я розумію, що у когось цей процес займає певний час, іноді люди живуть у цьому процесі пошуку собі постійно і це нормально. Я народився впевненим, з чітким розумінням собі і своїх цілей. У кожний період це виражалося по-різному, але завжди вело до одного – моди, стилю.

Якими критеріями ви вимірюєте успіх?

Я дуже жадібний щодо своїх результатів та їх оцінки, їх завжди мало. Оцінити можна внутрішньою гармонією та творінням. Це може дозволити собі лише успішна людина. Для мене успіх, який залежить лише від зовнішніх, видимих ​​факторів, це абсолютна фікція. Звичайно, матеріальне – невід'ємна практична частина нашої життя, але справжній успіх – позбавлення комплексів, забобонів та страху, що ж скажуть інші.

Як виглядає ваш стандартний день?

Це справжній квест у погоні за необхідною тканиною або промовами, аксесуарами для зйомок, малюванням ескізів, паралельними переговорами із замовниками, консультаціями онлайн зі студентами (я викладаю дизайн в університеті та європейській школі дизайну). Часто день перетікає у ніч. І найцікавіше, я недолюблю ті рідкісні вихідні, коли є вільна година. Я знаю, як їм розпоряджатися, але більше кайфую від динаміки робочих буднів.

Які якості партнера для вас важливі?

На першому місці – почуття гумору, воно здатне скрасити будь-які непорозуміння і згладити куті. Гнучкість і вміння знаходити компромісі. Уміння піклуватися і ініціативність.

Яка людина ніколи не буде поруч з вами?

Погана, надто самовпевнена.

Від чого б вам найскладніше відмовитися?

Від чергового замовлення, навіть тоді, коли розумієш, що більше вже нікуди (усміхається ).

Фото надані прес-службою

Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТИ: ЮЛІЯ ФЕДІВ, ВИКОНАВЧА ДИРЕКТОРКА УКРАЇНСЬКОГО КУЛЬТУРНОГО ФОНДУ

Статті на тему