UA
RU

Чоловік каже: Коля Серга, шоумен

Редагувати переклад
Нещодавно шоумен Коля Серга презентував першу частину книги "Всесвітньополонені". Ми вирішили, що це чудова нагода поставити йому питання рубрики "Чоловік каже".

Яким має бути «справжній чоловік»?

Для справжнього чоловіка важливо забути слово "має". Інакше це «чоловік типовий», підвид чоловіка, виведений у неволі.

У цьому й проблема сучасних чоловіків, що шукають прототип, образ «справжнього мужчины». Який можна зрозуміти, змалювати та втілити. Так не вийде. Справжній чоловік – це поклик усередині кожного чоловіка. А щоб йти на поклик, потрібно мати тонку чутливість. А чутливість – це жіноча частина. Звідси випливає, що Справжнім Чоловік може стати тільки знайшовши контакт зі своєю жіночою частиною.

Які життєві уроки дали вам батьки?

Батьки дали мені підручники, за якими я вивчаю школу життя. Її уроки не завжди збігаються з написаним у підручниках, тому що життя дуже швидко змінюється, і мені доводиться робити від себе позначки на полях, щоб моїм дітям дісталося якомога достовірніша інформація.

Коля Серга 2

Фотограф: Юлія Тяско

У вас був поворотний момент, після якого можна ділити життя на «до» та «після»?

Цей момент відбувається щодня. Мій щодня ділить життя на «до» та «після». Як каже моя кума: «Насичує не час, проведений у їдальні, а кількість з'їдених пиріжків».

Що найбільше вас драйвіт: у житті, роботі, стосунках?

Цікавість!

Як вам здається, ви знайшли себе?

Пошук себе – процес, який зупиниться лише із серцем. Щодня я впізнаю себе, а потім змінююсь до невпізнання. І наступного дня знову вивчаю себе у своїх думках, вчинках, стосунках. А надвечір усвідомлюю, що той я який вивчив себе - частина того я, якого я вивчаю, а значить з новим знанням ця частина змінилася і відтак змінився і я. Розумієте, як усе занедбано? 

Якими критеріями ви вимірюєте успіх?

Вірністю своїм цінностям.

Який виглядає ваш звичайний день?

Я не маю стандартних днів. Мабуть, вони стандартні лише у своїй нестандартності. Але як описати нестандартний день? Можу сьогоднішній. Я прокинувся о 9-й ранку. До 11-ї ранку монтував відео на одну з композицій нового альбома. О 12-й зустрівся з приголомшливою дамою на каві. О 14-й провів збори з командою. О 17 поїхав до аеропорту п'ятничними пробками. Зараз 22:04, я їду з одеського аеропорту до готелю, готуватися до завтрашнього заходу. Може ще о 23:30 піду пару аперолей вип'ю. 

Коля Серга 1

Які партнери для вас важливі?

Усе. Бог у деталях. 

Яка людина ніколи не буде поруч з вами?

Мені важко відповісти на це запитання.  Адже ви знаєте, що те, що ми категорично відкидаємо так само, що ми дуже сильно хочемо? На жаль, чи на радість, зараз немає людини, яку я б дуже не хотів бачити поруч із собою, так само як і немає того, кого б дуже хотів.

Від чого вам складніше відмовитись?

Від скромності.

Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТИ: ZINAIDA, ХУДОЖНЯ, КУЛЬТУРНА ДІЯЧКА

Статті на тему