UA
  RU

  Чоловік каже: Роман Бахарєв, фронтмен BAH.ROMA

  Редагувати переклад
  Український гурт BAH.ROMA випустив першу частину майбутньої альбомної трилогії. Платівка одержала назву "Ъ". "Це історія особистих переживань через призму знаків, які посилає нам Всесвіт, і головною думкою - ти не самотній", - поділився думками Роман Бахарєв, фронтмен групи. І із задоволенням відповів на запитання рубрики Marie Claire.

  бахрома

  Яким має бути «справжній чоловік»?

  Я не думаю, що визначення «повинен» взагалі доречно по відношенню до людини і підлога тут не важлива. Мені більше подобається визначення «може бути якимось» чи «є». Ми всі набір певних якостей і все родом із дитинства і проживаємо свій власний досвід лише один раз у своєму тілі. І тут виникають питання, яким хочеться бути, щоб що? Бути гідним своїх переконань, своїх цілей та поглядів. Бути різним. Мати почуття гумору, вміти любити, дбати про своїх ближніх. І у вашому питанні є дуже точне поняття «справжній», а це і є відповідь бути справжнім

  Які життєві уроки дали вам батьки?

  Батьки дали мені дуже багато. По-перше, життя, а це вже є все! Ну і, по-друге, навчили мене головному — залишатися людиною в будь-яких життєвих ситуаціях. І вміти за себе постояти, якщо кривдять. Знаєте, вони досі є для мене прикладом у різних аспектах, наприклад, у коханні. Люди, які вже 40 років разом, продовжують любити одне одного, а це головне мистецтво в житті.

  У вас був поворотний момент, після якого можна ділити життя на «до» та «після»?

  Народження моєї дочки. Багато хто, хто має дітей, погодиться зі мною. Тут я можу говорити дуже багато і довго, але скажу так: це перевернуло мій світ, це те, що ні з чим більше не зрівняється. Безумовні почуття до людини, яку ти зовсім не знаєш, але яку любиш так щиро і так сильно, особливою любов'ю.

  Що найбільше вас драйвіт: у житті, роботі, стосунках?

  Подорожі, концерти, секс.

  Як вам здається, ви знайшли себе?

  Так, якщо мова про покликання, то, звичайно, так. Якщо ж говорити про якісь людські чи духовні якості, про знання, то я продовжую себе шукати щодня. І мені здається, що це нескінченний процес.

  Роман Бахарєв

  Читайте також: SMALL TALK: САША КОРБАН, МУРАЛІСТ 

  Якими критеріями ви вимірюєте успіх?

  Знову ж таки, про який успіх йдеться? Для мене взагалі успіх дуже відносне поняття. Якщо вимірювати його в матеріальному еквіваленті, то, напевно, його можна виміряти розміром гонорару за мій сольний виступ або кількістю проданих квитків, наприклад. Але це все дуже відносно, тому що я можу зіграти безкоштовно і отримати неймовірне задоволення, яке назву своїм власним успіхом, або зіграти корпоратив за гонорар, на який вся моя команда зможе жити кілька місяців, розумієте. Або успіх над собою, над ухваленням себе, успіх особистих перемог.

  Який виглядає ваш звичайний день?

  Не люблю стандартних днів. Це щось усереднене, наче щось однакове, як день бабака. Мені подобаються насичені, бурхливі дні, коли відбувається багато всього, життя вирує і я разом з нею. А ось терпіти не можу дні, коли я щось роблю, а за результатом нічого не виходить, у такі моменти почуваюся, м'яко кажучи, не дуже. Але таке теж буває, і я вчуся це приймати.

  Які партнери для вас важливі?

  Цілком усе, з якими я можу миритися. Це стосується як особистих стосунків, так і робітників.

  Яка людина ніколи не буде поруч з вами?

  Тут мені важко відповісти, не знаю. Я сам із собою не завжди можу перебувати. Інша річ, хто може бути зі мною?

  Від чого вам складніше відмовитись?

  Від солодкого.

  Фото надала прес-служба

  Статті на тему