UA
RU

Чоловік казати: Серж Смолін, дизайнер

Редагувати переклад
Серж Смолін - топовий український дизайнер, засновник бренду чоловічого одягу IDoL. Серж — творець, який не боїться розмивати межі гендерності у модній індустрії. А ще Серж відомий своїми постійними експериментами з форматом. Так, недавно Смолін розробив та представивши ексклюзивну колекцію форми для екіпажу бізнес-авіації. І навіть сам узяв участь у зйомці кампейну, змірявши форму пілота. Сьогодні ми поговорили із Сержем про нову маскулінність, успіх та стосунки з людьми, що його оточують.

Серж Смолін
 

Що для вас означає поняття «нова маскулінність»? Яким має бути «справжній чоловік»?

Для мене взагалі новина про існування «нової маскулінності». Так само, як і низвідки взялися терміни «метросексуал» чи «лісоруб», і кудись поділися. Мені здається, народ дуже любить нові слівці, а спеціально навчені люди їх штампують і вигадують для них визначення та характеристики. І що означає справжній чоловік…? Це означає, що є несправжній? Просто всі люди різні, і в цьому краса. Ми не роботи. Ми всі наділені якимось набором індивідуальних якостей, які комусь можуть подобатися, а комусь — ні. Таким чином і знаходяться половинки кожного чоловіка. Звичайно, є багато розбитих половинок через те, що вони не хочуть змінюватися та підлаштовуватися у непринципових питаннях. Але це і називається досвід.

Які життєві уроки поставили вам батьки?

Мої батьки нереально круті! Нас, дітей, у сім'ї троє, і батьки зараз насолоджуються тим, як ми спілкуємося і допомагаємо один одному. Ми регулярно тримаємо зв'язок і бачимося. Тобто наші відносини налаштовані на камертон творчості. Мама і тато запрограмували нас на це ще із самого початку, як тільки вони створили сім'ю.

У вас був поворотний момент, після якого можна ділити життя на «до» та «після»?

Думаю, ні.

Що найбільше вас драйвити: у житті, роботі, відносинах?

Люди.

Як вам здається, ви вже знайшли себе?

Ще коли навчався у школі. І досі не звернувши зі свого шляху. Я протягом своєї життя займаюся улюбленою справою, і вона мене пре!

Серж Смолін

Читайте також: ЧОЛОВІК ГОВОРИТИ: НАСІННЯ ГОРІВ, РЕЖИСЕР

Якими критеріями ви вимірюєте успіх?

Коли всередині душі ти здатний відчувати задоволення – це успіх.

Як виглядає ваш стандартний день?

Дім - робота - вечірки - дім.

Які якості у партнері для вас важливі?

Все що є – все моє! І мені з цим жити.

Яка людина ніколи не буде з вами поруч?

Безпардонна.

Від чого б ви не відмовилися ні за що на світі?

На цьому світі людині потрібне все! Але це не критерій щастя.

Фото надані прес-службою

Читайте також: КАРТА ПАМ'ЯТІ: ІЛЛЯ ЧИЧКАН, МУДОЖНИК

Статті на тему